MironRC Posted April 29, 2010 Posted April 29, 2010 Witam! Mam pytanie: na SW mam dwa serwa, (Cap 232 2,1m silnik benzyna)latam na DX6i i zastanawiam się jaki odbiornik będzie właściwy, tzn największy problem mam jak zainstalować dwa serwa od wysokości? na kablu Y? jak Wy to rozwiązaliście?
Tomek Posted April 29, 2010 Posted April 29, 2010 Osobne kanały, przecież musisz wytrymować połówki sterów ze sobą .( nie tylko "0" ale i max. wychylenia )
MironRC Posted April 29, 2010 Author Posted April 29, 2010 no wlasnie jak to zrobic i czy normalny odbiornik ar 6200 bedzie dobry? czy trzeba 2x elevator w odbiorniku?
Tomek Posted April 29, 2010 Posted April 29, 2010 Nie znam Twojego radia . Ja ustawiam "elevator" na 2 kanałach i osobno trymuje.
MironRC Posted April 29, 2010 Author Posted April 29, 2010 czyli w odbiorniku musi być podwójny kanał elevator. Tylko teraz pasuje się dowiedzieć jaki odbiornik założyć. :wink:
Ładziak Posted April 29, 2010 Posted April 29, 2010 Nie, to jest funkcjonalność nadajnika. Odbiornik powinien mieć jedynie odpowiednią liczbę kanałów.
DARIUS1 Posted April 29, 2010 Posted April 29, 2010 Ja proponoję zrobić mikser elev-gear i powinno zadziałać
MironRC Posted April 30, 2010 Author Posted April 30, 2010 Ja proponoję zrobić mikser elev-gear i powinno zadziałać spróbuje, ale obawiam się że potrzebny będzie jakiś większy odbiornik, tzn więcej kanałów niż ma AR 6200.
Callab Posted May 1, 2010 Posted May 1, 2010 Przecież AR 6200 ma 6 kanałów, czyli akurat tyle ile potrafi obsłużyć Twój nadajnik. Jak kupisz siedmio (AR 7000), czy dziewięciokanałowy (AR 9000), to i tak nie skorzystasz z jego możliwości, bo Twój nadajnik nie obsłuży dodatkowych kanałów.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.