Jump to content

Odbionik 2,4GHZ do dużych modeli


MironRC

Recommended Posts

Posted

Witam!

 

Mam pytanie: na SW mam dwa serwa, (Cap 232 2,1m silnik benzyna)latam na DX6i i zastanawiam się jaki odbiornik będzie właściwy, tzn największy problem mam jak zainstalować dwa serwa od wysokości? na kablu Y? jak Wy to rozwiązaliście?

Posted

Osobne kanały, przecież musisz wytrymować połówki sterów ze sobą .( nie tylko "0" ale i max. wychylenia )

Posted

no wlasnie jak to zrobic i czy normalny odbiornik ar 6200 bedzie dobry? czy trzeba 2x elevator w odbiorniku?

Posted

czyli w odbiorniku musi być podwójny kanał elevator. Tylko teraz pasuje się dowiedzieć jaki odbiornik założyć. :wink:

Posted

Ja proponoję zrobić mikser elev-gear i powinno zadziałać

spróbuje, ale obawiam się że potrzebny będzie jakiś większy odbiornik, tzn więcej kanałów niż ma AR 6200.

Posted

Przecież AR 6200 ma 6 kanałów, czyli akurat tyle ile potrafi obsłużyć Twój nadajnik. Jak kupisz siedmio (AR 7000), czy dziewięciokanałowy (AR 9000), to i tak nie skorzystasz z jego możliwości, bo Twój nadajnik nie obsłuży dodatkowych kanałów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.