Jump to content

Bitwy lotnicze II WŚ

Qbatus

Recommended Posts

6,7,11 i 12 maja na kanale PLANETE niestety o godzinie 7:45 :( emitowany jest program: "Bitwy lotnicze II WŚ"

Ktoś ogląda? Niesamowity program. Umiejętności pilotażu i taktyczne pilotów z czasów II WŚ to dla mnie kwintesencja tego co można nazwać lataniem.

Niestety nie ma mnie w tym czasie już w domu, ale znalazłem stronę gdzie są wszystkie odcinki, w sumie 6. Nie wiem czy mogę tu podać link bo to jest na pewnym portalu, który, że się tak wyrażę, nie za bardzo przejmuje się prawami autorskimi :twisted:

Jeśli ktoś widział, proszę o podzielenie się wrażeniami

Te programy są powtarzane w różnych godzinach. Wieczornych też. Jak akurat uda mi się trafić na nie to oglądam. Są nie tylko na Planet ale także na History.

Akurat History nie mam, a patrzyłem na ramówkę Planete na ich stronie i znalazłem tylko te godziny emisji :( Ale pewnie będą jeszcze powtarzać na innych kanałach, pewnie na jakimś Discovery.

Ja jak mi się uda trafić to oglądam jeszcze inny serial o bitwach lotniczych. Tylko, że tam już raczej są bitwy z lat 50-60, a mi się właśnie podoba II WŚ.

Niestety podać linku nie mogę. Jak pisałem wcześniej jest to jeden z tych portali, który udostępnia materiały zapewne bez zgody autorów. Ale jeśli ja znalazłem, to chyba nie jest to aż tak trudne :) Magiczne google zna odpowiedź na każde pytanie :P Z pomocą małego gryzonia na pewno uda Ci się to odnaleźć :rotfl:

Z pomocą małego gryzonia na pewno uda Ci się to odnaleźć

tylko ból jest taki, że żeby "pożyczyć" te 225MB trzeba mieć płatne konto, a w ich playerze można obejrzeć tylko 10 pierwszych minut. Chyba że nie dopatrzyłem :P

z tego co ostatnio czytałem w świetle prawa ściąganie od kogoś nie jest karalne, dopiero udostępnianie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.