Jump to content

Bitwy lotnicze II WŚ


Qbatus

Recommended Posts

6,7,11 i 12 maja na kanale PLANETE niestety o godzinie 7:45 :( emitowany jest program: "Bitwy lotnicze II WŚ"

Ktoś ogląda? Niesamowity program. Umiejętności pilotażu i taktyczne pilotów z czasów II WŚ to dla mnie kwintesencja tego co można nazwać lataniem.

Niestety nie ma mnie w tym czasie już w domu, ale znalazłem stronę gdzie są wszystkie odcinki, w sumie 6. Nie wiem czy mogę tu podać link bo to jest na pewnym portalu, który, że się tak wyrażę, nie za bardzo przejmuje się prawami autorskimi :twisted:

Jeśli ktoś widział, proszę o podzielenie się wrażeniami

Link to comment
Share on other sites

Te programy są powtarzane w różnych godzinach. Wieczornych też. Jak akurat uda mi się trafić na nie to oglądam. Są nie tylko na Planet ale także na History.

Link to comment
Share on other sites

Akurat History nie mam, a patrzyłem na ramówkę Planete na ich stronie i znalazłem tylko te godziny emisji :( Ale pewnie będą jeszcze powtarzać na innych kanałach, pewnie na jakimś Discovery.

Ja jak mi się uda trafić to oglądam jeszcze inny serial o bitwach lotniczych. Tylko, że tam już raczej są bitwy z lat 50-60, a mi się właśnie podoba II WŚ.

Link to comment
Share on other sites

Niestety podać linku nie mogę. Jak pisałem wcześniej jest to jeden z tych portali, który udostępnia materiały zapewne bez zgody autorów. Ale jeśli ja znalazłem, to chyba nie jest to aż tak trudne :) Magiczne google zna odpowiedź na każde pytanie :P Z pomocą małego gryzonia na pewno uda Ci się to odnaleźć :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Z pomocą małego gryzonia na pewno uda Ci się to odnaleźć

tylko ból jest taki, że żeby "pożyczyć" te 225MB trzeba mieć płatne konto, a w ich playerze można obejrzeć tylko 10 pierwszych minut. Chyba że nie dopatrzyłem :P

z tego co ostatnio czytałem w świetle prawa ściąganie od kogoś nie jest karalne, dopiero udostępnianie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.