Skocz do zawartości

Bitwy lotnicze II WŚ


Qbatus

Rekomendowane odpowiedzi

6,7,11 i 12 maja na kanale PLANETE niestety o godzinie 7:45 :( emitowany jest program: "Bitwy lotnicze II WŚ"

Ktoś ogląda? Niesamowity program. Umiejętności pilotażu i taktyczne pilotów z czasów II WŚ to dla mnie kwintesencja tego co można nazwać lataniem.

Niestety nie ma mnie w tym czasie już w domu, ale znalazłem stronę gdzie są wszystkie odcinki, w sumie 6. Nie wiem czy mogę tu podać link bo to jest na pewnym portalu, który, że się tak wyrażę, nie za bardzo przejmuje się prawami autorskimi :twisted:

Jeśli ktoś widział, proszę o podzielenie się wrażeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Akurat History nie mam, a patrzyłem na ramówkę Planete na ich stronie i znalazłem tylko te godziny emisji :( Ale pewnie będą jeszcze powtarzać na innych kanałach, pewnie na jakimś Discovery.

Ja jak mi się uda trafić to oglądam jeszcze inny serial o bitwach lotniczych. Tylko, że tam już raczej są bitwy z lat 50-60, a mi się właśnie podoba II WŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety podać linku nie mogę. Jak pisałem wcześniej jest to jeden z tych portali, który udostępnia materiały zapewne bez zgody autorów. Ale jeśli ja znalazłem, to chyba nie jest to aż tak trudne :) Magiczne google zna odpowiedź na każde pytanie :P Z pomocą małego gryzonia na pewno uda Ci się to odnaleźć :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pomocą małego gryzonia na pewno uda Ci się to odnaleźć

tylko ból jest taki, że żeby "pożyczyć" te 225MB trzeba mieć płatne konto, a w ich playerze można obejrzeć tylko 10 pierwszych minut. Chyba że nie dopatrzyłem :P

z tego co ostatnio czytałem w świetle prawa ściąganie od kogoś nie jest karalne, dopiero udostępnianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.