Skocz do zawartości

latanie benzyną Warszawa


chr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No tak - ostatni wpis z czerwca.

 

A mnie nadal frapuje to pole z Karczewa. Jak kiedyś się tam zabłąkałem to dojazd do pola był zamknięty taką blokadą zamykaną na klucz więc nie dało się podjechać bliżej samochodem. Może ktoś wie czyj to teren i czemu się stamtąd wynieśli modelarze?

 

Jeszcze obiło mi się o uszy jakieś pole koło Kołbieli o którym mówili modelarze latający wcześniej trzymetrowymi benzynowymi akrobatami na Chobocie. Coś wiadomo o tym?

 

W Kącku idealnie się latało w zimie jak była 30cm warstwa śniegu. Wszędzie równo i zero problemów z wysoką trawą i komarami. :wink: W tym roku startowaliśmy tam z takich wypalonych słońcem wzgórków ale na większości pola wyrosły grube badyle jakiegoś zielska i jak się nie trafiło w ten wzgórek to w tych badylach już nie było wesoło. Połamałem ster wysokości na jednym z takich badyli jakiś miesiąc temu. A może wiadomo jak teraz jest w Kącku bo właśnie kończę naprawiać ten ster :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam mam pytanie na jakich zasadach mozna latac modelami na lotnisku babice do tej pory latalem na bródnie ale teraz latam duzymi modelami i nie stety jest za duzo dziur i nie chce ryzykowac wdzieczny bym byl za odpowiedz pozdrawiam

http://www.lotnisko-babice.pl/kontakt.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy link do Pana Mrozka wiele pomógł.

Na Babicach latają modelarze zrzeszeni w sekcji modelarskiej Aeroklubu Warszawskiego. Dostaje się legitymację z którą można pokonać bramę od ulicy Księżycowej (Chomiczówka). Na tej bramie zostawiając legitymację dostaje się klucz do bramy wewnętrznej przy działkach do drogi prowadzącej do zachodniego progu pasa gdzie jest wyznaczone miejsce dla modelarzy (duża połać betonowej zatoki połączonej z progiem pasa - jeden - zero). Na bramie trzeba też pobrać i-coma czyli radio i na częstotliwości wieży 119,175 MHz lub jak jest wyłożony start szybowcowy to na częstotliwości kwadratu 122,300 MHz zgłosić chęć latania modelem. Z reguły dostaje się zgodę bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.