Skocz do zawartości

Drukowanie planów


Adrian77774

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam plany w formacie DWG gdy przekonweruje je na PDF to wychodzi jedna strona w A4 to troche za mało przydało by sie aby te plany były podzielone na jakies 30 stron bo te plany sa bardzo małe. Jeżeli wiecie jak je powiekszyć bardzo bedę wdzięczny za pomoc. Jeżeli taki teamat juz był ( a zakładam ż jescze niebyło bo nieudało mi sie znaleźc) to proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 miesiące temu...

Korzystając z okazji zadanego tematu chciałbym się dowiedzieć czy można wydrukować plany [około 30 stron] w jakimś punkcie ksero czy coś w tym stylu to znaczy na większych formatach kartki tak żeby było mniej do łączenia i klejenia [no bo pewnie nie można wydrukować całości planu na jednej kartce]

 

Wie ktoś co na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko gdzie takie coś znaleźć w okolicy Zielonej Góry bo google mi nie pomogło ;/

 

 

Edit:

Już znalazłem firme drukarską z takim sprzętem ale co tak czuje że tanio by mnie to nie wyniosło a poza tym jak widziałem te wszystkie wymagania pliku to aż mi sie odechciało więc pozostanę przy sklejaniu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.