Skocz do zawartości

Dzis bedzie to moj pierwszy raz


LucasZET

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie musisz być taki złośliwy. Znam kilka takich miejsc z dobrym rozwiązaniem. Np skup burakó cukrowych :)

 

Duże powierzchnie wylane betonem a tuż za nimi wysokie trawy. Nawet jesli samolot wogóle nie wystartuje albo wystartuje ale tak jak mowisz coś nie wyjdzie to wlatuje automatycznie z metra w wysoką trawę.

 

PS: RWD to chyba dobry pomysł

 

 

Zabieram się wiec do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże powierzchnie wylane betonem a tuż za nimi wysokie trawy. Nawet jesli samolot wogóle nie wystartuje albo wystartuje ale tak jak mowisz coś nie wyjdzie to wlatuje automatycznie z metra w wysoką trawę.

Najpierw musiałbyś tam dolecieć... A znając takie przypadki powiem Ci, że prędzej wzbijesz się w górę i zwalisz przez skrzydło. :devil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi kiedyś podczas szybkiej beczki klapka od akumulatora się otworzyła. Stawiała ona tak duży opór że model stracił sterowność i leciał jak chciał. Model szybko znalazł się na ziemi a ja poszedłem go szukać. Szukałem z 1 godz. i nie znalazłem. Poszedłem do domu po więcej ludzi no i po następnych 30 minutach znaleźliśmy go. Znajdował się dużo bliżej niż go szukałem. Poprzez szybkie lądowania straciłem orientacje gdzie model jest. Model na szczęście nie był uszkodzony ale podczas szukania miałem krótkie spodenki no i miałem trochę pocięte nogi od trawy/zbóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z wysoką trawą trzeba uważać bo np. w razie szybkiego lądowania modelu szuka się kilka godzin.

Były też na forum takie przypadki co im coś w czasie lotu wyskoczyło coś z modelu ,potem tego szukaj...

Mi się kiedyś z Zefirka desantował silnik ze śmigłem. Model szybując wylądował niedaleko, ale silnika szukałem 45 minut... A śmigło miał GWS-owskie- w oczobitnym pomarańczu, a trawa wclae nie była wysoka. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LucasZET

 

 

Jesteś z UK możesz powiedzieć gdzie masz takie super miejsce do latania z wysokimi trawami ?

 

Ja na Twoim miejscu kupił bym jakiś tani modelek w przeliczeniu na funty nie jest to jakaś kosmiczna cena i uczył się latać.

( Mam AXn'a gdybyś był zainteresowany )

 

Eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na ile ustawić maksymalne wychylenie stery wysokosci i kierunku w zefirze ?

 

Jak to zrobic w sanwie vg 6000 ?

1. Przeczytać instrukcję ...

2. Jak się nie ma - pytać kto ma ...

3. Jak się nie zrozumie - pytać na forum ...

 

 

:?: :idea:

 

odp. wychylenia max, Expo +70% na wysokości i ew. lotkach, kierunek - 0% expo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I STAŁO SIE :):):) SAMOLOT LATA I CO NAJLEPSZE JEST 100 % cały :) troche dziob podnosi do góry ale mysle ze kwestia wywazenia. Jutro powtórka z rozrywki :)

No niemożliwe .... i OCZYWIŚCIE gratulujemy ( ale tylko na niebiesko ... )

 

ps. ten dziób podnosi przy dodawaniu gazu ?? Jeżeli tak to skłon w dół a nie wyważenie :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.