Skocz do zawartości

Czym się różnią przedłużacze do serw Futaby i JR?


Gites

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam nadzieję że nie będzie wstydu jeśli jako początkujący za pytam, jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma przedłużaczami:

- Futaba

- JR

Z tego co widzę złącza takie same, linie w obu poprowadzone bez przeplotu. Czy jest jakaś różnica oprócz nazwy i koloru przewodów?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć mogę wywnioskować że wtyczka JR powinna pasować do gniazda JR i Futaba, ale już wtyczka Futaba nie wejdzie w gniazdo JR. Czy dobrze myślę? A może oba systemy są kompatybilne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko w temacie złącz Futaba/JR, dzięki :)

Dodatkowym pytaniem jest czy powyższe przedłużacze będą dobre do modelu AXN (rozpiętość 129cm, masa startowa ok. 500g, serwa 9g). Proszę zwrócić uwagę, że przewody są cieńsze pod zastosowanie w ultralekkich modelach. Krótko mówiąc, czy nie będzie problemem z potencjalnym spadkiem napięcia na zbyt cienkich przewodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemów z wtykami (z dopasowaniem-moduł pinów jest taki sam), oraz nie ma problemów (przy tych serwach) z długością i przekrojem przewodów (spadki napięć przy tych długościach pomijalne). Możesz smiało ich uzyć. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.