Skocz do zawartości

Mag8 70A, gdzie plus, a gdzie minus zasilania??


KRUUP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wziąłem sie za dolutowanie końcówek do regulatora Tower Pro MAG8 70A.

Zawsze lutuje na kolory przewodów czarny - czerwony + I tak to zrobiłem

W tedy dopiero spojrzałem na naklejkę a tam przy czarnym + przy czerwonym -.

Ktoś mi wyjaśni o co chodzi??

 

Ps. Prosze o szybką odpowiedź, nie wyłączam lutownicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaka jest polaryzacja kondensatora na wejściu. Możliwe że pomylili kolory kabli.

Wiesz co mało widać bo wszystko jest w koszulce termokurczliwej a nie chciałbym jej rozcinać. Jest jakiś inny sposób żeby to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jerzy Markiton, kolego, ale pytanie w poście dotyczyło, gdzie "+", gdzie "-" , w podanym linku jest zdjęcie, gdzie widać, gdzie jest "+" i "-" i pewnie Wojtkowi chodziło o to zdjęcie, bo co innego wnosiłby ten link do odpowiedzi na pytanie. Jeśli ktoś stosuje regulator 70A to pewnie nie jest to jego pierwszy regulator i złączki ma już gotowe, skoro chce je przylutować, a twoja uwago jest słuszna, tylko w innym trybie, nie jako uwaga do Wojtka, tyko uwaga do opisu, inaczej to jest czepianie się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Kolego Tomekr - a jeśli zdjęcie przedstawia taki sam regulator, z tak samo błędnie wydrukowaną naklejką ? A jeśli pomylą w fabryce kolory przewodów ?

Sens mojej wypowiedzi był taki: jeśli na stronie widzisz ewidentne bzdury i fizyczną niemożliwością jest sprawdzenie wszystkich pozostałych zawartych tam informacji - to nie polecaj strony do sugerowania się zawartą tam informacją. Jeśli jest to czepianie się - przepraszam !

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.