Skocz do zawartości

[P] Do-228 z FMT


wiktoreksz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuje planow samolotu komunikacyjnego Do-228 opublikowanych rok-2 lata temu w FMT, skladajacych sie z 2 czesci. Jestem wielbicielem tego samolotu, mam juz taka cwierc-makiete z depronu na dwie 350-tki z reduktorem, a teraz chcalbym zbudowac model bardziej zblizony do oryginalu, czyli choc polmakiete :-)

Ktos ma?

 

Dziekuje i pozdrawiam

 

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

niestety nie mam informacji, w ktorych numerach publikowane byly te plany, nie znam tez wystarczajaco dobrze niemieckiego zeby odnalezc ta informacje na stronie wydawcy (vth.de).

Za ewentualna pomoc z gory dziekuje!

 

Pozdrawiam,

 

Wiktor Szpilczynski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buwi 777.

Jakieś problemy z oczami :shock:

Przeczytaj temat raz jeszcze od początku, tylko powoli...

Pozdrawiam.

No i czytam - 1-2 lata temu a potem 2006/2 - to chyba ponad 4 lata ...

 

OK. jest ta druga część i ??

 

Skan, xero, odwiedzisz B-B, jakieś sugestie ....

 

ps. oczywiście cz2. w FMT 3/2006 :P

 

ps. sorry, ale teraz zauważyłem że wziąłem cytaty od dwóch osób - :* i jeszcze raz przepraszam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buwi777,

 

do BB mam starsznie daleko, dlatego jezeli bylaby mozliwosc zeskanowania lub zrobienia ksero to jak najbardziej bym reflektowal, najchetniej w skali 1:1 (na jednym arkuszu, nie dzielone na mniejsze strony typu A4)... W W-wie znam kilka miejsc gdzie takie operacje sa mozliwe, nie wiem jak jest w BB. Koszty operacyje oczywiscie zwracam.

Swoja droga to juz 4 lata temu te plany byly publikowane; alez ten czas zasuwa...

Prosze o info ktora opcja bylaby najmniej klopotliwa.

 

Dziekuje i pozdrawiam,

 

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.