Skocz do zawartości

Moje pierwsze fotografie z powietrza


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiałem się gdzie by ten temat wstawić i uważam że tu najlepiej pasuje. Ostatnio zrobiłem kilka fotek z około 11 000m i niżej. A oto i one.

 

DSC03099.jpg

DSC03100.jpg

DSC03101.jpg

 

Teraz już coraz niżej

DSC03107.jpg

DSC03113.jpg

DSC03116.jpg

 

Tak wygląda Sydney z powietrza

DSC03135.jpg

DSC03137.jpg

DSC03140.jpg

DSC03148.jpg

 

Wyciągamy klapy

DSC03159.jpg

DSC03167.jpg

 

I już po lądowaniu.

DSC03168.jpg

 

 

Mam więcej takich fotek np nad Warszawą sfotografowany jest cały proces lądowania ;)

Przez połowe Polski przeleciałem to też mam "kilka" fotek i wstawie jeśli będzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Leci z prędkością przelotową i zaczyna zniżanie: opuszcza nos, dławi silniki i wypuszcza hamulce żeby się nie rozpędzić. Można to zrobić bardziej elegancko, tylko czasami szkoda czasu...

Jakby przy tej prędkości klapy wypuścił, to chyba by mu pętla zewnętrzna wyszła ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiozłeś z Australii to wstrętne, nieuleczalne choróbsko zwane modelarstwem i się wujek zaraził?

 

Ano tak się składa że to on mnie tym zaraził kiedy mieszkałem jeszcze w Polsce :D

Zaczął budować wicherka coś ponad 5 lat temu (ja mu w tym pomagałem) i do tej pory nie skończył. Tak się sami pozarażaliśmy a ja go raczej zmotywowałem do tego żeby sobie radio kupił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.