Skocz do zawartości

Super prezent, niekoniecznie na gwiazdkę :)


tomson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muszę się pochwalić, dzisiaj otrzymałem od @Motyla dwa niedokończone modele

 

Pierwszy z nich to Dromader 1,6m pod spalinę

Bardzo charakterystyczny samolot w swojej sylwetce

 

dromaderdu3.jpg

 

Drugi to legendarny Wicherek 1,6m rozp.

Wykonany leciutko z balsy przez co może uda się go oblecieć na mojej trójfazie

 

wicherekru4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomson przyjedź na Zlot Wicherków przy okazji zrobisz opryski przeciwko kretom. :D

Rozmnożyły się nadzwyczajnie jednego prawie dziś upolowałem :D

 

 

VI OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI

 

18-19 Sierpnia 2007

 

Lotnisko Wilcze Laski koło Szczecinka

 

W sobotę konkurs Wicherków a po konkursie i w niedzielę będzie latało wszystko co tylko ludzie przywiozą .

Dzisiaj rozmawiałem z Pietrkiem {organizatorem} termin aktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne modele,Wicherka radziłbym troszkę pozmieniać.Dorób mu lotki,płaty na bagnety i zastrzały nie na gumki tylko przykręcane i bardzo mały wznios płata.Takim Wicherkiem można kręcić nawet fikołki.Ja zrobiłem już trzy Wicherki jednego bez lotek i dwa z lotkami.Tak wygląda mój Wicherek z lotkami bardzo dobrze latający.

modelnauwi281zi009sv4.jpg

modelnauwi281zi012mi1.jpg

modelnauwi281zi015pt2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna maszynka :D ale jedno małe ale.

W tym konkursie w ocenie za lot max. ilości punktów To raczej Tiger byś nie dostał bo Wicherki generalnie nie robią fikołków {z małymi wyjątkami} :D

Zresztą po 3 Wicherkach to doskonale wiesz jak to one orginalnie latają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Nie powiem, robią wrażenie :) natomiast ja poszukuję jakiejś opinii i rady. Młodszy braciak za moment będzie miał urodziny, kończy 14 lat. czy myślicie że Mikro Helikopter PicooZ nadaje się dla takiego urwisa?

pzdr

 

Człowieku, z kąd tyś się urwał ?? Czemu tutaj pytasz ? Od tego jest odpowiedni dział. A jak już chcesz tutaj, to załóż nowy temat, a nie mieszasz Wicherka z chińszczyzną.

 

Co do helikopterke - nie, nie kupuj. Nie warto. Nad tą zabawką nie ma wogóle kontroli, lata sama gdzie chce. Albo czasem nie lata, tylko kręci się bez ładu.... Zdecydowanie nie polecam tego czegoś. Jak chcesz helikopter dla brata - kup model Lama v3 - kosztyje 2 razy więcej, ale to najtańsze co można kupić... Poczytaj sobie może forum www.epheli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to Wicherek-25 z planów zamieszczonych w modelarzu 2003r.

Statecznik poziomy ma profil symetryczny 10%.

Napędzany jest silnikiem Webra 3,5cm3.ten silnik ma 35 lat i nadal jest w super stanie,model gotowy do lotu waży 2005g.

 

 

Jeżeli potrzebujesz plany,podaj adres przesyłki na PW wyślę gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.