Skocz do zawartości

klapo-lotki w mx-16s


BartekS

Rekomendowane odpowiedzi

to moje pierwsze komputerowe radio więc pytam

...pamietam jak zmienilem Lasera 4 na mx-12 to az sie rozplakalem z niemocy :cry: :wink: ; spokojne kilkukrotne przeczytanie kilku rozdzialow instrukcji

pomoglo mi sie odnalezc i dalej latac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj mój Mx 16s stracił dziewictwo wśród wysokiej trawy ;D Cała przyjemność trwała 18 minut, bo tyle był w powietrzu mój ES. Nadajnik uruchomiony razem z instrukcją w jednej i modelem w drugiej ręce okazał się dosyć prosty w programowaniu po załapaniu pewnych zasad, które wymyślili autorzy oprogramowania. Przy włączonym DR i EXPO można latać bezpiecznie, tylko ten akumulator tak szybko się wyczerpuje :D . Dziękuję za wcześniejszą pomoc w rozgryzaniu nadajnika.

 

Pojawił się problem, prozaiczny, ale bardzo ważny przy lataniu elektrykami. Bardzo proszę o informacje jak programować timer, szczególnie odliczenia w dół, aby na wyświetlaczu był zadany czas do odliczania do dołu i aktualny czas lotu. Opis w instrukcji jest wg mnie bardzo skrócony i chyba niekoniecznie dobrze napisany (również w oryginalnej wersji językowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.