Skocz do zawartości

Alternatywa odbiornikow SPEKTRUM


MironRC

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że kopara mi opadła, że monopol producenta systemu 2,4 GHz został złamany... :shock:

System złamany nie został, bo piszą, że korzystają z oryginalnych komponentów. Ciekawe, skąd je mają? Ktoś wie coś więcej?

 

Do parkflyerów i halówek można wypróbować. Cena jest całkiem atrakcyjna. Z drugiej strony na Ebayu można kupić oryginalne AR6100E za 2x taką cenę, ale z bezpłatną wysyłką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony na Ebayu można kupić oryginalne AR6100E za 2x taką cenę, ale z bezpłatną wysyłką...

Co prawda prawie dwa lata temu, testowałem te bezpłatne wysyłki, one są, ale nie do Polski, jak się dowiadują ile wyniesie przesyłka to szybko rezygnują z takiej transakcji. Później tylko kupę tłumaczenia miałem na e-bayu. Jedynie z HK przesyłki przychodzą bez problemu w opcji bezpłatnej dostawy. Niedawno w US kupowałem cos dla żony, gdzie przesyłka wyliczona z automatu miała wynosić około 15$, niestety jak się połapali to nie wysłali dopóki nie dopłaciłem kolejnych 15$, a następne aukcje miały już poprawiony kalkulator na 30$.

Niestety wszyscy cierpimy przez cennik naszej poczty, którą chroni ciągle przedłużany monopol, a która w rozwoju zatrzymała się 30 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem już 3x AR500 i AR6200 właśnie z bezpłatną przesyłką z Ebay- nie ma problemów :wink: na przesyłkę czekałem 2 tygodnie. Tak się zastanawiam czy się nie skusić na tego "orange'a" :shock: z HC, nie duża kasa a może akurat będzie służył.

 

Na dzień dzisiejszy i tę godzinę: stan -690 sztuk

 

bo to PREORDER Jurku :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z freeshipingiem mam doświadczenia podobne do MironaRC. Kupowałem odbiorniki w różnych sklepach w Stanach, a kolega w Chinach. Za każdym razem przychodziły szybko i bez problemu.

 

Tak się zastanawiam czy się nie skusić na tego "orange'a" :shock: z HC, nie duża kasa a może akurat będzie służył.

Kup, kup! Ktoś musi nadstawić :ass: i wypróbować ;-)

Ofiaruję się do pomocy w teście zasięgu - mogę maszerować z nadajnikiem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz mi to wpadło w oczt.

„Compatible with all Spektrum DSM and DSM2 transmitters.”

 

Wskazuje to na odbiornik w standardzie DSM, a nie DSM2, odbiorniki w starym systemie były obsługiwane przez nadajniki w DSM2, ale nie odwrotnie. Do samochodów, łódek czy latania w koło komina powinny wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.