Skocz do zawartości

IX miting modelarski Kraśnik 2007


rabbitlkr

Rekomendowane odpowiedzi

Kraśnicki Klub Modelarski ,,PA-LO-OK” zaprasza modelarzy i osoby lubiące modelarstwo do wzięcia udziału w IX Ogólnopolskim Mitingu Modelarskim zatytułowanym ,,KAŻDY MOŻE LATAĆ”. W programie przewidziano pokazy modeli latających sterowanych radiem ,,RC”, szybowców, motoszybowców, makiet, starty rakiet, modeli na uwięzi oraz inne atrakcje modelarskie. W spotkaniu uczestniczyć może każdy, kto ma lub nie ma modelu latającego. Prosimy o powiadomienie znajomych, którzy mają ochotę na modelarską zabawę. Każdy jest mile widziany. Przewidziane są wyróżnienia pucharowe za najciekawsze występy. Wstęp wolny.

Spotkanie odbędzie się w dniach 11-12 sierpnia 2007 roku od godzin porannych na lotnisku modelarskim K.K.M.,,PA-LO-OK” na Pasiece za Zakładami Poligraficznymi AJG. Dojazd drogą asfaltową w kierunku na Rzeczycę obok lecznicy dla zwierząt. Mapa do dojazdu oraz fotki z ubiegło rocznych spotkań http://www.pa-lo-ok.prv.pl/ www.modelmania.w.szu.pl/ http://www.rcwings.pl/

KONTAKT: Tomasz Frączek ul. Szewska 10b, 23-200 Kraśnik. Kom. 0-691 377 763 frt@wp.pl

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kraśnicki piknik modelarski zbliża się wielkimi krokami;) Oczywiście zapraszam wszystkich chętnych modelarzy na wspólne piknikowanie;)

 

W ramach uzupełnienia dodam, że od uczestników pikniku będzie pobierana opłata w wysokości 10zł.

 

jeszcze raz serdecznie zparaszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Kraśniku była niesamowita zabawa i świetna atmosfera.

Trochę fotek z 2 dni spotkania, szkoda tylko ,że pogoda mogła być lepsza.

 

To są zdjęcia z soboty ,w niedziele była ładniejsza pogoda , a i modeli więcej .

kr9.jpg

 

Przy okazji ten dwupłat to takie maleństwo ,że mało sam w niego nie siadłem.

kr6.jpg

 

kr10.jpg

 

i pozostałe stadko modeli

kr7.jpg

 

A to moja mała gromadka

kr8.jpg

 

Jak małe podrosną to też będą tak duże jak mamusia :mrgreen:

kr5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu trochę zdjęć z lotów tych większych maszyn .

 

kr22.jpg

 

kr23.jpg

 

kr24.jpg

 

kr25.jpg

 

kr26.jpg

 

kr27.jpg

 

Oraz spit który wystawił kolega Rabbit (dlaczego opisu budowy na forum nie ma to nie rozumiem ,ban mu się za to należy jak nic :mrgreen:

kr20.jpg

 

Co niektórzy pozbierali to co inni pogubili na lotnisku i z taki trofeum wrócili do domu

kr21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem na PM problem polega na tym, że nie mam tych materiałów w domu. Film jest jeszcze w materiałach lokalnej telewizji i nasz człowiek go dopiero stamtąd wyciągnie a zdjęcia są na komputerach ludzi z którymi nie widuje sie codziennie. oni dopiero mi to na płyty pozrzucają a wtedy ja wstawię tyle zdjęć, że nie będziecie wiedzieli z której strony oglądać;)

 

ale to juz wszystko idzie w dobrym kierunku i niedługo juz zdjęcia powinienem mieć;)

 

Edit:

 

No ale na pocieszenie dam jedna fotkę:P Nigdzie nie zauważyłem, żeby Pan moderator sie tym pochwalił dlatego zrobię to za niego:p

 

1.jpg

 

Na zdjęciu Tomek z nagrodą, która otrzymał za makietę samolotu Łoś. Małe wielkie Łosie i te sprawy:p

 

edit1:

a tutaj mała panoramka Pikniku, jak widać trochę ludzi było;)

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.