Skocz do zawartości

Lepiej Kupić 4 Kanałowego Hiteca czy coś niemarkowego 6 ch


Acerek

Rekomendowane odpowiedzi

Multiplexa Cockpita MM albo SX :)

Mam radę .Przygotuj pełną listę wszystkich dostępnych nadajników i firm lub zastanów się najpierw czego chcesz.

Ja osobiście proponuję ci Futabę za 12 koła i wtedy na pewno nie będziesz miał problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak: Odpowiadając na pytanie z tematu:

 

Chcesz mieć lepszej jakości sprzęt, ale mniej przyszłościowy kup : Hitec'a 4ch

 

Chcesz mieć więcej kanałów (do obsługi aparatu foto, żyroskopu, świateł, klapy, hamulce, lotki na 2 serwach, itp) kup "niemarkowy" sprzęt 6ch. - Nie wiem co uznajesz za niemarkowe? Każda aparatura gdzieś została "ulepiona" i posiada nazwę firmy. Np: radia HK nie można uznać za niemarkowe jeśli wyprodukowało je HobbyKing. :twisted:

 

Wszystko zależy od tego ile masz na to sztuk złota. :wink:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no,tak HubertFab masz po części rację,ale wg mnie niemarkowe są te które nie mają wyrobionego zaufania wśród modelarzy,Hitec,Futaba,Sanwa,Graupner to są te najlepsze firmy,a ogólnie to z 600 zł mam.

 

@edit,i czy rozbudowa Graupnera mc-14 jest trudna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiplexa Cockpita MM albo SX :)

Mam radę .Przygotuj pełną listę wszystkich dostępnych nadajników i firm lub zastanów się najpierw czego chcesz.

Ja osobiście proponuję ci Futabę za 12 koła i wtedy na pewno nie będziesz miał problemu.

Tyle że mam doświadczenie z oboma cockpitami, znam też Optica. Cockpit MM będzie od Optica tańszy, Cockpit SX w porównywalnej cenie (mówię o rynku wtórnym) - a jako że z różnych powodów te Multiplexy uważam za lepszy sprzęt, dlatego zaproponowałem je jako alternatywę. Myślę że Futaba "za 12 koła" to nie jest sprzęt z tej półki i jako taki raczej nie będzie przez wątkotwórcę traktowana jako realna alternatywa. Widzisz różnicę?

 

Pozdr.,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Kupić 4 Kanałowego Hiteca czy coś niemarkowego 6 ch

Turnigy 9X. Jeszcze nie widziałem posta, który by odradzał kupna tego radia. Odbiorniki w śmiesznej cenie 9$ (8 kanałów, jakieś Hitec'ki to 6ch po 250zł). Uzyskiwany zasięg (najgorszy przypadek 1,200 km, widziałem post gdzie ktoś uzyskał 2,000 km (z resztą i tak nie wykorzystasz nawet 1/2 zakresu bez sprzętu FPV)). Radio 2,4GHz, 8 kanałów za 60$ !!

 

 

W Chinach koszt to : 60$ + 23$(wysyłka) = 83$ (+/- 290 PLN)

Zostaje Ci 210 gram miejsca w paczce: np: 11 serw HXT900 wychodzą po niecałe 9zł! A TG9e możesz nabyć 14szt / po 7zł...

Lub

Pakiet do zasilania radia Rhino 2620 3S 1C - 15$ = +/- 52 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.