Jump to content

Lepiej Kupić 4 Kanałowego Hiteca czy coś niemarkowego 6 ch

Acerek

Recommended Posts

Jak w temacie lepiej kupić zebre czy jakąś inna niemarkową aparaturę

Nie wiem czy jest taka wielka roznica,pomiędzy tymi aparaturami,czy może zostać na razie (do wakacji) na aparaturze od pelikana ?

Jak w temacie lepiej kupić zebre czy jakąś inna niemarkową aparaturę

Wiesz, zebra to też nie jest jakiejś średniej klasy sprzęt, ba, nawet zdaje mi się że bardziej z nizszej.

czy może zostać na razie (do wakacji) na aparaturze od pelikana ?

Zdecydowanie obstawiałbym za tą opcją, bo do wakacji został raptem miesiąc, a aparatury co miesiąc nie zmieniasz.

A jak do wakacji nazbierasz jeszce trche to poszukaj uzywke mx-12s albo zwykłego mx-12 i masz radyjko na dobre lata.

Ja mogę co najwyżej wypowiedzieć się na temat zebry.

Posiadam Zebrę 4FM PR0 35MHz 4ch i jestem w zupełności zadowolony.

Zasięg jaki uzyskałem to bite 750m na oryginalnym odbiorniku po zmianie anteny.

Ale jak masz radio od Pelikana to na razie nie zmieniaj na Zebre ponieważ jest to zbyteczne...

Pozdrawiam.

I miałbym jesczę jedno pyt.czy lepszy na początek jest Hitec Optic 6 czy Sanwa RD 6000

Na święta prawdopodobnie będę zmieniał na DX6i albo coś takiego więc mam pytanie do starczy do świąt?

Ja zakupilem Hitec Laser 6 korzystajac z tej oferty :

http://www.modelisme-vartex.com/catalog/Radios/4+Voies+et%2B/Laser+6+FM+Hitec+Tx%2BRx

W zestawie masz nadajnik z pakietem, odbiornik i ladowarke. Nie ma serw ani pakietu do odbiornika. W przeliczeniu cena wychodzi okolo 230PLN i trzeba bedzie doplacic jeszcze za przesylke. Mi na poczatek na pewno wystarczy. Przed zakupem zebralem pozytywne opinie o tym nadajniku w dziale "Aparatury", mozesz zajrzec i poczytac.

Pozdrawiam,

Tomek

EDIT : W zestawie sa rowniez kwarce. I tu moze jest problem. Aparatura z tego zestawu dziala na 41MHz. Czy mozna na niej latac w Polsce ?

• 4 weeks later...

Kwazio dobrze napisał.Mc-14 teoretycznie 7 kanałów ale dopiero po rozbudowie,w standarcie 4.Optic 6 w zależnośi od odbiornika,a tak gwoli ścisłośi Optic made in Taiwan

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.