Skocz do zawartości

Lepiej Kupić 4 Kanałowego Hiteca czy coś niemarkowego 6 ch


Acerek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak w temacie lepiej kupić zebre czy jakąś inna niemarkową aparaturę

Wiesz, zebra to też nie jest jakiejś średniej klasy sprzęt, ba, nawet zdaje mi się że bardziej z nizszej.

czy może zostać na razie (do wakacji) na aparaturze od pelikana ?

Zdecydowanie obstawiałbym za tą opcją, bo do wakacji został raptem miesiąc, a aparatury co miesiąc nie zmieniasz.

A jak do wakacji nazbierasz jeszce trche to poszukaj uzywke mx-12s albo zwykłego mx-12 i masz radyjko na dobre lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę co najwyżej wypowiedzieć się na temat zebry.

Posiadam Zebrę 4FM PR0 35MHz 4ch i jestem w zupełności zadowolony.

Zasięg jaki uzyskałem to bite 750m na oryginalnym odbiorniku po zmianie anteny.

 

Ale jak masz radio od Pelikana to na razie nie zmieniaj na Zebre ponieważ jest to zbyteczne...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem Hitec Laser 6 korzystajac z tej oferty :

 

http://www.modelisme-vartex.com/catalog/Radios/4+Voies+et%2B/Laser+6+FM+Hitec+Tx%2BRx

 

W zestawie masz nadajnik z pakietem, odbiornik i ladowarke. Nie ma serw ani pakietu do odbiornika. W przeliczeniu cena wychodzi okolo 230PLN i trzeba bedzie doplacic jeszcze za przesylke. Mi na poczatek na pewno wystarczy. Przed zakupem zebralem pozytywne opinie o tym nadajniku w dziale "Aparatury", mozesz zajrzec i poczytac.

 

Pozdrawiam,

Tomek

 

EDIT : W zestawie sa rowniez kwarce. I tu moze jest problem. Aparatura z tego zestawu dziala na 41MHz. Czy mozna na niej latac w Polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.