Skocz do zawartości

100 lat lotnictwa Czeskiej Republiki


308_Martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zapraszam wszystkich kochających lotnictwo na świetne obchody stulecia czeskiego lotnictwa w Pardubicach,około 300 km od naszej granicy,tzn z Cieszyna.

 

Głównymi aktorami będą: Spitfire,Bf 109,Fw-190,Hurricane,Hawk 75!

I to wszystko w skali 1-1,jednym słowem "warbirds"

 

ZAPRASZAM

 

http://100letaviatiky.cz/cs/program/letovy-program/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udane pokazy, wszystko odbyło się planowo. Pogoda dopisała aż nadto, bo słońce było uciążliwe, właściwie zero wiatru. Zdjęć zrobiłem tylko kilka, bo aparat nie najlepszy, umiejętności brak, poza tym spotterów było wielu, to po co miałem oglądać pokazy przez wizjer aparatu, jak efekty byłyby słabe. Najbardziej czekałem na FW190, choć wszystkie myśliwce drugowojenne świetnie się prezentowały w niskich przelotach. No i piękny pokaz Zlinów Red Bulla - to zrobiło na mnie największe wrażenie. Aż mam ochotę polatać moim Zlinem ;)

Trochę fotek, jak pisałem - niewiele, bo skupiłem się na oglądaniu i przeżywaniu pokazów :):

http://picasaweb.google.pl/milo.upb/PardubiceAirshow05062010#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo fajne zdjęcia! Miałeś jakąś specjalną przepustkę? Mój "sieciowy znajomy" (notabene pracownik Flying Styro Kit - Cechlowsky Radek) mógł wchodzić wszędzie, bo miał kartę pilota. Też porobił fajne zdjęcia, ale publikował je przez Facebooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.