Skocz do zawartości

Piknik lotniczy Piła


Piotrek2136

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W sobotę 05-06-2010 na lotnisku w pile odbędzie się rodzinny piknik lotniczy Dołączona grafika

 

kto by przyjechał z modelem po prostu sobie polatać? Pogodę mamy zamówioną więc powinno być ładnie :P a w zamian za to kto wie, może jakiś przelot antkiem albo wilgą nad piłą ;)

 

Atrakcje będą zapewnione na cały dzień, pokaz gaszenia "pożarów" przez dromadery, loty widokowe, tor cartingowy, coś do jedzenia, koncert ;)

 

Prosił bym tylko o wcześniejsze poinformowanie mnie ze względów organizacyjnych... Jutro jeszcze wszystko dokładnie ustalę o której, co z autami itp. i napiszę.

 

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc wszystko jest dla zwykłych śmiertelników tajemnicą i powiedzieli mi tylko tyle że dromadery są o 13.30 i 14.30.

 

Miejsca mamy sporo więc brać wszystko co macie do latanie ;P im więcej tym lepiej.

 

Nasze miejsce jest za wystawą statyczną samolotów, duży trawnik za domkiem pilota po prawej stronie pasa...

 

Jeśli możecie to przyjedźcie nawet przed 10, będzie mniej ludzi i będziecie mogli dojechać tam łatwiej samochodami, po lotnisku jeźdźcie na światłach awaryjnych żeby wiedzieli że wiecie jak się zachować i jeźdźcie prawą stroną! nie środkiem żeby nie było zamieszania. podobnie z autami. postarajcie się ładnie je ustawić żeby nie rzucały się w oczy jako główna atrakcja... to właściwie z grubsza wszystko co mi powiedzieli :ble:

 

ja będę dopiero o 13 niestety ale jeśli się dogadacie to możecie latać wcześniej ;p

najlepiej jak byście rozmawiali z takim grubszym miłym panem który będzie się pewnie rządził ;p jak powiecie że modelarze to będzie wiedział..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.