stockredbaron Posted June 3, 2010 Posted June 3, 2010 Witam, Poniżej zamieszczam dwa filmiki z wczorajszego latania wraz z Mateuszem. Miłego oglądania pozdrawiam, Tomek http://www.youtube.com/watch?v=Oez79mdxyVU http://www.youtube.com/watch?v=D_alQxSS8pk
Cimek Posted June 3, 2010 Posted June 3, 2010 te lądowanie to nie za ciekawe było tym EGP szkoda że tych lepszych nie sfilmowałeś Co do mojej "pseudo" akrobatki haha wiedziałem że i tak to latać nie będzie ale jakoś udało się "ulotnić" Latająca taśma, bez niej ani rusz
meteor Posted June 3, 2010 Posted June 3, 2010 To Ty jesteś Mariusz czy Mateusz ? Musisz mu dołożyć ołowiu na przód, nie będzie taki nerwowy bo teraz masz za bardzo tylne wyważenie.
Cimek Posted June 3, 2010 Posted June 3, 2010 To Ty jesteś Mariusz czy Mateusz ? Musisz mu dołożyć ołowiu na przód, nie będzie taki nerwowy bo teraz masz za bardzo tylne wyważenie. Noo powiem Ci że moze kiedyś mi się będzie chciało to go ulotnię ale nie widzę przyszlości
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.