Skocz do zawartości

Klapolotki w Turnigy 9X


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=28377 w poście użytkownika strejla_u jest dokładnie opisane jak skonfigurować klapolotki w T9x włączane przełącznikiem Aux3 i z wychyleniem regulowanym potencjometrem. Jak chcesz zrobić 3 pozycje "na sztywno" to też gdzieś na youtube widziałem, ale nie mogę znaleźć teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki, ale przeszukałem jak mi się wydaje już całe forum i wcześniej trafiłem na post strejla_u, a z programowaniem nie miałem najmniejszego problemu, ale to nie do końca to.

 

W locie nie widzimy ustawień klapolotek, dlatego istotne dla mnie jest przypisanie ich pod przełącznik 3poz. na minimum i maximum, dzięki temu uzyskam dokładną wiedzę na reakcje modelu w konkretnych ustawieniach, co jest prawie nie wykonalne na pokrętle. Musi być sposób na modyfikację ustawień "strejla_u" i przypisanie ich na przełącznik.

 

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ustawić tak jak Ty chcesz. Tzn prawie, a prawie robi wielką różnicę :)

A więc działa tak, że POZ1 to np 30% wychylenie, POZ2 to 100%.

Problem jest taki, że działa to tylko na jeden kanał.

Próbując miksować kanał pomocniczy nic nie daje bo nie przekazuje tej wartości która jest na serwie pierwszym.

Można ustawić tylko dla jednej pozycji przełącznika tak, aby oba serwa działały tak samo. Dla drugiej pozycji przełączenia miksów brakuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.