Skocz do zawartości

Juz niedlugo ....


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

rapier nie to ze sie czepiam ale sam policz

 

4x 64dol =256dol x 3.2zl. =819.20zł.+ przesyłka 100zł. = 919.20zł.

 

teraz tak

 

Model

 

250dol + 50dol przesyłka = 300dol x 3.2 =920zl.

 

Razem =1879,20zł.

 

 

4 lipole by pasowały , samolot liczyłem tylko bez lipoli, więc tak się głębiej zastanawiając nie wiem czy jest to sens.

 

 

Eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak Ty liczysz te lipole...Kto Ci kaze kupowac 4 pakiety??????

 

Chyba nie chcesz kupować jednego lipola do myśliwca i po 10-15minutach wracać do domu z lotniska, bo Ci lipol padł ;] Ja uważam że 4 pakiety to trzeba mieć.

 

Ale nie istotne zakończmy ten temat.

 

Eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladam ze ktos kto lata takim modelem ma tez i inny. kup 2 pakiety i spokojnie polatasz to us...anej smierci az Ci bokiem wyjdzie a jak juz rzeczywiscie pakiety oba beda do ladowania to polatasz czyms innym.

Kurcze, nie przesadzajmy. Do niedawna, kilka lat wstecz byle pakiet 900mAh 2S kosztowal 120zl i ludzie latali i nie narzekali i mieli kilka pakietow a teraz, nie dosc ze tanie to jeszcze zle... Zauwaz ze ten pakiet ma ponad 5000mAh. 60 dolcow za pakiet taki do dla mnie dobra cena przy 35C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy...

Zakladajac ze ten oto spit

Obrazek

karmi sie tylko pakietem 11.1v 2200~2600mAh 3S1P Lipo, to temu powinien taki pakiecik styknac

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11256&Product_Name=Polyquest_XQ_5050mAh_3S_35C_Lipoly_

cana spokojna

mam tego spita i opis lipo to raczej parodia :D dopiero z 2 pakietami 2200 3s można go wyważyć mój egzemplarz dopiero został prawie poprawnie ulotniony i nie zalecam pakietu mniejszego niż 4000 3s a propozycja w opisie regla 40A też dziwna bo ten silnik ma takie ssanie że 60A turnigy robi się ciepły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej mieć dwa pakiety. Na jednym latasz a drugi ładujesz w tym samym czasie. Ograniczać nas może wtedy tylko pojemność akumulatora z którego będziemy zasilać ładowarkę :wink: No chyba że lotnisko pod nosem to można mieć 4 pakiety, polatać i wrócić do domu. Co innego jak się robi dwucyfrowe odległości na lotnisko aby polatać....

A z tego co kojarz to paczka do polski może mieć max 5,5kg. Model się pięknie zapowiada, ale co z tego, jak po gabarytach już widzę że paczka w tym limicie się nie zmieści. Przeliczając na kasę, to już wolę salinę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile zaplacisz za silnik? Tutaj zapewnie bedziesz mial wszystko w tej cenie..Zakladam tez ze i model kupisz gdzies taniej o takiej rozpietosci. JAk tak to daj mi znac gdzie w tej cenie kupie spaline takiej wielkosci ;P

 

Rapier-

 

Nie chce mi się znowu wyliczać ale zrobię to dla Ciebie.

 

 

Silnik w cenie Twoich 2 Lipoli na których polatasz 8-10min.

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10736&Product_Name=Turnigy_30cc_Gas_engine_w/_CDI_%28BlackEdition%29

 

 

Model o rozpiętości 1metr. 80cm.

 

http://www.ef3m.pl/652,-b-mustang-p-51d-180cm-arf-b-.html

 

 

Serwa do tego modelu możesz wybrać tańszy wariant 6szt.x 10dol.

 

 

Całość wyjdzie taniej jak Twój mustang z HobbyKing.

I jak kupisz 5litrów benzyny będziesz latał cały dzień a nie 8-10min. na połączonym pakiecie za 120dol. + przesyłka.

 

To tyle co mam do powiedzenia.

 

 

Eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.