Skocz do zawartości

minimag na drzewie


sbogus

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tylko że leciałem jakieś 30 sekund i bardzo mało miejsca było. Może ktoś wie jak jest w ośrodku w Bogumiłku, bardzo ciasno jak na taki sprzęt. Teraz wisi na drzewie jakieś 30 metrów nad ziemią, jutro ma przyjechać straż i go zgarnąć. Jak dostanę film z kraksy to go wrzucę na Youtube i się pośmiejemy wszyscy razem. :jupi:

 

A najlepsze z tego wszystkiego jest to, że to nie jest mój samolot, tylko mojego brata!! Jest w karpaczu, może się nie dowie :D

 

Jak ochłonę i dostanę to co straciłem na noc to opiszę ze szczegółami wszystko co się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel66, Straż pożarna mi go ściągała mieli podnośnik 25m (przynajmniej tak powiedzieli) i jeszcze tyczką go zrzucali. :shock:

Janosik72, Taa, bardzo śmieszne :rotfl:

 

W każdym razie wczoraj dostałem model. Miał złamany statecznik pionowy, naderwaną lotkę i rozerwane mocowanie silnika, pakiet po 30s lotu i ok. 16 godzinach pracy nawet nie napuchł! Mam nadzieję, że Maciek nic nie zauważy :D Film z lotu postaram się wrzucić do końca przyszłego tygodnia, bo to przez profesjonalistę było robione, nie wiem czy mi udostępni.

 

Dodatkowo żeby jeszcze dopełnić dzieła to w czasie lotu Flashem pękły mi pręty na skrzydłach. Skrzydła przy pętli się złożyły, styknęły końcówkami, a ja nie mogłem nic na to poradzić :oops: jak założę nowy temat to Wam wszystko wyjaśnię, a teraz jest czwarta rano, nie chce mi się, a robię pracę na informatykę żeby mi Helmans :? bani nie wstawił... :P

 

"Ciężkie życie młodego modelarza" cz.2 już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pękły mi pręty na skrzydłach. Skrzydła przy pętli się złożyły, styknęły końcówkami

To jak, człowieku, do tej pętli zaciągnąłeś :?: :shock:

Albo te pręty były do ..... niczego, albo nurkowałeś pionowo co najmniej kilkadziesiąt metrów i ostro zaciągnąłeś wysokość ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Yhy, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. A gdzie film z lotu i zdejmowania modelu z drzewa? Latałem swego czasu EG i Juniorem S. Pręt to była rurka węglowa fi 10/8. Ciasne pętle, świece i inne ewolucje kręciłem i skrzydełka się "uśmiechały" (gięły się w literę U), teraz latam AXN'em i też go nie oszczędzam ale wyobrażam sobie jak ostro trzeba pikować minimagiem, do jakiej prędkości go rozpędzić aby przy wyprowadzaniu z nurkowania skrzydełka się złożyły jak u motyla. Prawda jest chyba taka, że albo ostro poszalałeś albo straciłeś kontrolę nad modelem i na łapu-capu ratowałeś się nie mając większego rozeznania co i jak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

maaatko jakie to bierzmowanie duuuuugie!!

dawaj film i nie gadaj gupot.

czemu sam nie wszedłeś po niego ? Ja po asw28 wchodziłem dwa razy, też wysoko, nie mam pojęcia jak, bo centymetra nie miałem.

FILM~!!FILM!!FILM!!FILM!!FILM~!!FILM!!FILM!!FILM!!FILM~!!FILM!!FILM!!FILM!!FILM~!!FILM!!FILM!!FILM!!FILM~!!FILM!!FILM!!FILM!!FILM~!!FILM!!FILM!!FILM!!FILM~!!FILM!!FILM!!FILM!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.