Skocz do zawartości

WItam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono pozwólcie ze sie przedstawię mam na imię Krzysztof stuknęło mi już 44 wiosenek mieszkam w Jarosławiu woj podkarpackie moja przygoda z modelarstwem rozpoczęła sie od modeli na uwięzi jeszcze w czasach jak w Jarosławiu prężnie działał klub modelarski niestety została ona przerwana na ładnych 30 lat i nagle wirus z młodości wrócił oczywiście muszę sie przyznać że w rc jestem zupełnie zielony . Modele na uwięzi a zdalnie sterowane to zupełnie dwie różne rzeczy jeżeli chodzi o system sterowania co do budowy to inna sprawa jestem tradycjonalistą lubię zapach drewna ,balsa to wdzięczny materiał , co do napędu preferuje silniki spalinowe . Ze względu na to że zdalne sterowanie jest mi zupełnie obce zdecydowałem sie jednak rozpocząć naukę od modeli napędzanych elektrycznie no i oczywiście depronowych jednak proszę nie myśleć że przy tym pozostanę już jestem w trakcie budowy drewniaczka CAP 10b i jak tylko opanuje trochę umiejętności pilotażu natychmiast wracam do spaliny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.