Skocz do zawartości

PETE'N POKE SPORT 40 KIT- GREAT PLANES


BaLoN

Rekomendowane odpowiedzi

Te o ktorych piszesz nie sa przezroczyste. Oracover, moim zdaniem, to najlepsza ze wszystkich dostepnych na rynku. A probowalem chyba wszystkiego co istnieje. Natomiast - jezeli chodzi o przyzwoita folie za nieduze pieniadze - folia z HC jest to co tygrysy lubia najbardziej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bacznie śledzę Twoje postępy w pracach chociaż sam jestem już z budową tego modelu znacznie dalej. Ja sam po raz pierwszy w życiu oklejam folią z HC. Jako instruktarz polecam te dwa tematy, gdzie jest kilka filmów z prezentacją jak to robić.

Ten

Oraz:

Ten

W tym drugim przypadku poszukaj na stronie fragmentu o tytule COVERING.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies na forum tutaj widzialem taka fajna tabelke do mieszania paliwa z olejem, tzn. ile oleju dodac do danego paliwa zeby otrzymac preferowany sklad. Szukam juz godzine prawie i nie moge znalesc, pamieta ktos gdzie to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A majac 12% oleju ile dolac? Bo dolewajac 80ml do litra nie bedzie dokladnie 20%. Czy ten +- 1-2% ma znaczenie? Tam byla tabelka wlasnie ile dolac oleju do paliw z rozna zawartoscia oleju(uff ale wyszło masło maslane ;D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sobie zamowic aparature z HK zdecydowalem sie na Turnigy jak juz wczesniej pisalem. Chcialbyn dostac podpowiedz jaki pakiet do tego nadajnika i jaki do odbiornika zakupic i jaka ladowarke zeby to wszystko mozna bylo łądowac.

Ja myslalem nad:

1 Do nadajnika

2 Czy TEN pakied nadaje sie do odbiornika?

3Ładowarka

Bardzo prosze o rade czy wymienione baterie maja odpowiednie napiecia, pojemnosc do tego zestawu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet do nadajnika pasuje, ladowarka tez - tylko zasilacz do niej potrzeba, o taki http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6477, natomiast link do baterii odbiornika jest ten sam co do nadajnika. LiPo moze byc ale 2S nie 3S. A jakiej pojemnosci to juz zalezy od modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam podalem zly link. Chodzio mi o ten pakiet do odbiornika: turnigy.

Moze to pytanie wydawac sie glupie ale widzialem ze pakiety maja rozne wtyki czy ten co podaem bedzie pasowal do odiornika turnigy z zestawu 2 posty wyzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O la, la. Troche te kabelki za potezne, 30A zniosa bez bolu. To jest do odbiornika :http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8272&Product_Name=ZIPPY_Flightmax_2100mAh_2S3P_Receiver_Pack_

Ale - jezeli jestes w stanie, kup baterie do odbiornika w sklepie. 4.8V (4xNiMh), jezeli model lekki to 800mAh jezeli dodatkowe 60g przezyje to 2200mAh i czesc. Wtyczki w bateriach i serwach sa standartowe i te same.

Niektore serwa moga nie lubiec napiecia jakie daje bateria 2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytanko z mojej strony ;D.

Chodzi mi o zbiornik paliwa a dokladniej o rurke ze ssakiem. Ssak ktory jest chyba jednoczesnie obciazeniem ustawiony jest o 10 mm od dna jak ustawie zbiornik korkiem do gory(wyczytalem ze tak ma byc), ale jak zbiornik ustawie korkiem w dol to ssak nie opada pod korek, w takim wypadku w samolocie lecac w dol nie pobierze paliwa i silnik zgasnie. wezyk jest wystarczajaco elastyczny bo poza zbiornikem wygina sie w dol tylko zbiornik w srodku blokuje jakby jego wygiecie. Czy w takiej sytuacji dociazyc ssak dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.