Jump to content

Barka do wywozu zanety- pytanie o material kadlubu


pczk1234

Recommended Posts

Posted

Wielu z Was wyda się pewnie to pytanie idiotyczne, ale podchodzę do tego najbardziej poważnie, co sądzicie o budowie łódki do wywozu zanęty z cienkiego aluminium- 1mm bądź cieńszego. Najbardziej zastanawia mnie czy elektronika nie będzie świrować w takiej puszce, bo co do wagi była by taka sama jak łódki ze sklejki 4mm.

 

Z góry dziękuje za pomoc!!

Posted

Aluminium - a jak to uszczelnisz ,mogą być problemy z lutowaniem. Lepiej z żywicy lub metalowy

Posted

meloow, w tym temacie chodzi mi tylko o kadlub cala reszte mysle ze znam,

 

WZ chodzi Ci o czarną stal?? myslalem nad tym zeby zrobic to ze stali 0,5mm bo dobrego spawacza stali znajde wszedzie aluminium juz nie bardzo, tylko zastanawia mnie fakt czy nie bedzie problemow w takiej puszcze z elektronikom??

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.