Skocz do zawartości

Piknik Lotniczy Kraków 26-27.06


tom000

Rekomendowane odpowiedzi

A pytanie z innej beczki- gdzie jest najlepsza miejscówka do oglądania pokazów?

A najlepszą miejscówkę miałem JA :) Z samego pasa startowego, stojąc w cieniu skrzydeł Skytrucka. Wrażenia niezapomniane, zwłaszcza jak stałem kilka M28 (którym nawet udało mi się przelecieć - przy starcie rakieta!) czy za Bronco z włączonymi silnikami. Obydwu nie wypychaliśmy na pas, wyjeżdżali sami. Więc w sobote była dobra akcja, jak Bronco zdmuchnął stojące za nim Pipery, jednego wyrwało z mocowań :) Swoją droga bardzo miła francuska załoga Bronco. W niedzielę tuz przed odlotem pilot dał niesamowity pokaz, chyba najlepszy na całym pikniku. Co ta maszyna wyczyniała to ludzkie pojęcie przechodzi. Oczywiście Jurgis też dał niezły popis, ale w niedziele zepsuła mu się pompa wtryskująca olej na dym i dymu nie było. Ale cięzko się z nim dogadać, po litewsku nic, a po angielsku ma taki śmieszny akcent :P Marek Szufa to też klasa sama w sobie. Biało czerwone iskry niestety za krótko :( Pan Jurek Makula co wyczyniał w swoim Foxie, przy tej muzyce to był widok. Na pamiątkę przy pchaniu go na początek pasa zniszczyłem sobie spodnie od racy dymnej. Co do naszego stoiska Politechniki Rzeszowskiej to zainteresowanie bylo spore. Głownie pytania jak dostać się na pilotaż :D. Było tez trochę zainteresowanych modelem, niestety na stoisku nie było czowieka który bierze udział w projekcie tego bezzałogowca, więc bardziej szczegółowych rzeczy się nie dało o nim dowiedzieć. Ogólnie działo się dużo, teraz nie będe się rozpisywał, bo siedzieliśmy w Muzeum Lotnictwa do 22, właśnie wróciłem i jestem padnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A najnajlepszą miejscówkę to miałem JA XD Zaraz przy Eaglu Marka Szufy :D Dzięki wielkie dla kolegów którzy zrobili filmik i parę fotek RWD10 ;) Nigdzie niestety nie mogłem znaleźć :( Ale na Was wiedziałem że zawsze mogę liczyć :D Co do pikniku uważam że był bardzo udany. Może czasem były przestoje i nikogo w powietrzu ale to dlatego że programu w ogóle nikt się nie trzymał... Każdy leciał kiedy miał na to ochotę niestety... Ale nie było natłoku awionetek i innych średnio atrakcyjnych samolotów co w zeszłym roku znowu było przesadą. :P Reszta natomiast prezentowała się pięknie i było zróżnicowanie stylów latania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najnajlepszą miejscówkę to miałem JA XD Zaraz przy Eaglu Marka Szufy

Na tym Eaglu to ja mogłem sobie siąść :twisted:. Programu niektórzy się trzymali. Ale francuzi z Bronco i niemcy z Dornierów latali zupełnie kiedy chcieli. Szkoda że w piątek była kiepska pogoda, bo do wieczora planowane było ok. 30 samolotów, a przyleciało 10-14.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.