Skocz do zawartości

Problemy z uruchomieniem czterotakta ASP180


luckyigor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja myślę że kolega lucykigor sam szuka problemów,w Słupsku są ludzie którzy mają otym trochę pojęcia.

Hehe, witam Henio

 

Z miłą chęcią wpadne do was po parę porad do modelarni jak tylko znajdę chwilke wolną od pracy i przyjdą części do silnika, a co do problemów z odpaleniem tego silniczka to jak widać wyjątkiem nie jestem. 8) I może kolega dlmtb też skorzysta.

 

Pozdrawiam i Dziekuję za wszystkie porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam'

 

Dzisiaj silniczek po wymianie głowicy i regulacji luzów zaworowych zapalił za pierwszym razem bez żadnych problemów :D, przydała się klapka pomagająca zassać paliwo którą zamówiłem również od innego modelu . Śruba wolnych obrotów była dużooooo za mocno wkręcona przez co za pierwszym razem silnik odpalał tylko na zupełnie otwartej przepustnicy no i nie wiem na ile to istotne ale luz na zaworze dolotowy miał jakies 0,4mm a powinien miec pomiedzy 0,04 a 0,1 (czyli był krócej otwarty). Dzisiaj wypaliłem z dwa zbiorniki pilnując regulacji tak jak było w instrukcji, jeszcze przed montażem w modelu bede odpalał cylindrem do dołu bo w tej pozyci ma pracować docelowo.

 

Henio mam nadzieje że zaproszenie jest aktualne tyle że wpadne już do Was po wakacjach, wyjeżdzam na jakies 3 tygodnie no i przez te przeboje z silnikiem myśle że z latania nic nie będzie w tym roku.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.