Skocz do zawartości

Ciekawe czy to ktoś kupi


Tytan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

To jak ,zastanawia się ktoś nad kupnem? Ja napisałem do tego typka na GG. Jak na razie zero odezwy- a tak byłem napalony na ten model... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena spadła z 6000 do 4500. No w takimt tempie do zakończenia aukcji cena spadnie do 300zł. I wiecie co, wtedy tez go nie kupię. :) Za stówe to bym się zastanawiał - z powodu osprzętu. :) Ale może ja źle kombinuję, bo przecież "Musisz go mieć" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja na delikatną sugestię że model drogi dostałem takiego oto maila:

 

"dom" napisał(a):

 

nikt ci niekaże tego kupować więc co się przypierdalasz pajacu. jak ktoś będzie chciał to kupi

 

a później kolejnego:

 

"dom" napisał(a):

 

nikomu tego na siłe nie wpycham ktoś sam kupuje i musi się z tym liczyc

Pozostawiam bez komentarza bo szkoda słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja na delikatną sugestię że model drogi dostałem takiego oto maila:

 

 

"dom" napisał(a):

 

nikt ci niekaże tego kupować więc co się przypierdalasz pajacu. jak ktoś będzie chciał to kupi

 

a później kolejnego:

 

"dom" napisał(a):

 

nikomu tego na siłe nie wpycham ktoś sam kupuje i musi się z tym liczyc

Pozostawiam bez komentarza bo szkoda słów.

...dobrze, że na ścianie obrazki święte wiszą :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...coraz więcej chamstwa i bucostwa, żałosne.

Na naszym forum także, niestety.

Zza klawiatury każdy cham bezkarny; na żywo bardziej dobierałby słowa, bo bałby się, że tak zarobi w pysk, że chmury ob.... zafajda, tak wysoko poleci. Jeśli chodzi o własną osobę - drażliwy każdy jak książę krwi, ale drugiemu dowali z grubej rury mając głęboko w :ass: czyjąś godność.

Co za cholerne czasy nastały... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pięknego negatywa dostał :D

 

Zamawia za pobraniem i nie odbiera przesyłek. Nie odpisuje na maile. Paczka 3x awizowana i wróciła do nas . Numer przesyłki 330092573015. Nie polecam

[Odpowiedź z:pon 05 lip 2010 23:50:30 CEST] Tylko ten negatyw się nie zgadza bo mam wakacje i cały tydzień byłem w domu a paczki nie było ani razu. Więc jak ją mogłem przyjąć???. Żebym mógł jej nie przyjąć to trzeba ją najpierw przysłać a dopiero póżniej pisać takie oceny.

Nie dziwie się że tak przeklina, przeca to jakieś dziecko ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.