Skocz do zawartości

[P] Viper SD-4


Lech Mirkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... ;)

 

Jako że czas Cessna 182 czeka już tylko na folię, a czasu wolnego ostatnio dużo, postanowiłem zacząć coś nowego. Wybór padł Vipera SD-4. Spodobał mi się on i postanowiłem wykonać go aby postawić na półce.

 

Znalazłem w internecie na czeskiej stronie plany, jednak są one w rozmiarze 800-551 px i po powiększeniu stają się totalnie nieczytelne. Czy posiada ktoś może owe plany w jakiejś większej podziałce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rapier, nie jako model latający ale jako eksponat bo ostatnio dość ciężko z funduszami...

A czym sie bedzie ten eksponad roznil??? Aby latal nie trzeba wiecej niz 50zl jak sie chce...

NA polke taki model to zboczenie.

A całe to MODELARSTWO to nie "zboczenie" :crazy: :devil:

Też mam kilka modeli co się ładnie prezentują i zdobią "galerię" a nie latają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A całe to MODELARSTWO to nie "zboczenie"

Też mam kilka modeli co się ładnie prezentują i zdobią "galerię" a nie latają ...

Ja rowniez ale sa to modele raczej grubo ponizej 1m a ten model ma wlasnei tyle o ile pamietam. Zreszta..jakie to koszty dodac mu silnik i na upartego tylko 2 serwa, jakis pakiet i regler.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.