Skocz do zawartości

Ślub FPV


diem

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kolega mial slub, wzialem wiec quada i polatalem troche FPV. Zrobilem 3 loty. Pierwszy - panorama, drugi - wyjscie z kosciola. Nie chcialem juz pozniej latac jednak kolega (fotograf) swierdzil ze mam isc na calosc. No to poszedlem w trzecim locie :)

 

Jako ze wkrotce czeka mnie podobna imprezka to bardzo mi sie podoba to co udalo sie zrobic. Mam nadzieje ze koledzy z lotniska nakreca mi podobny filmik :D

 

[vimeo]

[/vimeo]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diem, rządzisz :D

Film wyszedł super, może tylko skłon kamerki czasami był za mały.

Ujęcia lotnicze na filmie ślubnym - takim czymś to chyba mało która para może się pochwalić.

 

To ten Twój Panas FX? Wygląda na to, że ma skokową przysłonę, bo czasem jasność w trakcie filmu też się zmieniała skokowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

rafał - bo quada jeszcze nie mieli. ;D

Helikiem strach (jeden wirnik ale za to jaki wielki) a Zuzią tak blisko też byłoby trudno wyrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F125 oczywiscie od mlodej pary :D

 

Gdybym mial regulowany tilt oraz podglad prosto z aparatu to mialbym duzo wiecej scen (wkrotce zrobie update). Krecone oczywiscie panasonikiem, to tylko aparat, mimo iz czasem przyciemnial to i tak jestem z niego zadowolony.

 

Rafale - nie dosc ze quadow malo to jeszcze osob latajacych nimi w goglach nie za wiele. Szczerze mowiac to poszedlem na żywiol, nigdy nie latalem po za łąkami - trening miedzy drzewami przypadal sie jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No tego jeszcze w tym cyrku nie grali. Masz + za pomysł i kredki za odwagę, a we wrześniu możesz iść do szkoły :D :wink:

Pomyśl nad okularami do lotów i zacznij się reklamowć jako latająca firma foto-video. Chętnych nie zabraknie. Może kamerka z noktowizorem, to po oczepinach ciekawe rzeczy poza salą można nieraz nakręcić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, latam fpv, tylko na kamerce plytkowej a pod nią aparat (ktory ma mniejszy kąt obiektywu niestety). Musze zamontowac przelacznik video po prostu.

 

Takie ujecia w locie klasycznym są niemal nie do zrealizowania quadem - za slabo widac go na niebie (na dodatek moj ma 34cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rownolegle. Podczas mszy zrobilem jeden lot i szybki podglad, okazalo sie ze za wysoko kamera. Poprawilem i latalem z korektą mniej wiecej, niestety okazalo sie że za mały kąt dalem. Coz, to pierwsza proba z "obiektami ruchomymi", kolejne mam nadzieje beda lepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bomba :) Przyznam się , że kiedyś sam nad czymś takim myślałem.

 

FSO125p to dla Pary Młodej?

Widać, że ludzie z jajem ;)

 

 

Ostatnio byłem na ślubie, gdzie para młoda też jechała dużym fiaciorem :) Powiem szczerze, że na pewno będą bardziej zapamiętani niż inni którzy wynajmują limuzyny itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.