Skocz do zawartości

Pamiątka z Koniakowa


samolocik

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek jest na urlopie to i polatać trzeba, a że wyjazd zbliża sie ku końcowi a mój Blizzard się nie zdążył przewietrzyć padło na Koniaków jako że było najbliżej 8)

 

 

Dołączona grafika

 

Wprawny wyrzut ręką i model idzie jak po sznurku, przecież to Blizzard!

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

No i stało się. Po parunastominutowym locie niefortunny manewr, a przecież górale mówili aby nie latać po zawietrznej :crazy:

 

Przywaliłem w glębę z 20 metrów pod kątem, straty jak na zdjęciach + wygląda na skrzywienie osi silnika :roll:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

No i ostałem się bez modelu...

Trzeba będzie wezwać ekipę remontową ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Buwi, będzie mi łatwiej znieść porażkę.

 

Dzisiaj wróciłem do domu. Liczę straty i leczę smutki napojem z pianką świetnie nadającym się na gorące letnie wieczory :)

 

Strat w sprzęcie raczej nie ma. Serw i kołpaka jeszcze nie sprawdzałem. Bateria cała, regulator po wyprostowaniu paru nóżek działa, odbiornik nienaruszony - o jak dobrze że go przeniosłem za skrzydło! W silniku Mega Acn przekrzywił się dekielek z mocowaniem osi silnika i dlatego wyglądała na skrzywioną. Lekkie stuknięcie młotkiem przywróciło prawidłowe położenie dekielka w tubie silnika i silnik działa. Pozostaje sprawdzić działanie ze śmigłem i kołpakiem. W skrzydłach będzie trzeba uzupełnic drobny ubytek, odciąć lotki i zamocowac na zawiasach. Kadłub? Hm, tu będzie troszkę więcej roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.