Jump to content

Cześć Wszystkim

Recommended Posts

Nazywam się Bogusław Damek, mam 37 lat i mieszkam i pracuje w Bielsku-Białej. Jestem żonaty i mam 6 letnia córkę oraz 9 letniego syna.

Zainteresowania: modelarstwo lotnicze, fotografia, turystyka górska.

Modelarstwem lotniczym zaraził mnie mój tata gdy rozpoczynałem edukacje na poziomie szkoły podstawowej. Mniej więcej w tym wieku w jakim jest teraz mój syn. Do największych osiągnięć w sporcie modelarskim mogę zaliczyć Mistrzostwo Polski w klasie F3B juniorów w Krośnie w 1988 roku. Później była dłuuuga przerwa i wiosną zeszłego roku postanowiłem znów zacząć bawić sie w modelarstwo. Wykopałem z szafy mają, starą, poczciwą ale jeszcze znakomicie działającą żółtą WEBRE oraz składowane w piwnicy, pokryte gruba warstwa kurzu modele z dawnych czasów.

Od pewnego czasu śledzę forum i postanowiłem się przyłączyć do zgromadzonych tutaj modelarzy, ze względu na atmosferę panującą na forum, na rzetelność porad których udziela sie mniej doświadczonym modelarzom. Chciałbym do Was dołączyć i nieść pomoc innym dzieląc się swoim doświadczeniem. Nie ukrywam, iż sam niejednokrotnie będę potrzebował Waszej pomocy.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.