Jump to content

Cześć Wszystkim


Recommended Posts

Nazywam się Bogusław Damek, mam 37 lat i mieszkam i pracuje w Bielsku-Białej. Jestem żonaty i mam 6 letnia córkę oraz 9 letniego syna.

Zainteresowania: modelarstwo lotnicze, fotografia, turystyka górska.

 

Modelarstwem lotniczym zaraził mnie mój tata gdy rozpoczynałem edukacje na poziomie szkoły podstawowej. Mniej więcej w tym wieku w jakim jest teraz mój syn. Do największych osiągnięć w sporcie modelarskim mogę zaliczyć Mistrzostwo Polski w klasie F3B juniorów w Krośnie w 1988 roku. Później była dłuuuga przerwa i wiosną zeszłego roku postanowiłem znów zacząć bawić sie w modelarstwo. Wykopałem z szafy mają, starą, poczciwą ale jeszcze znakomicie działającą żółtą WEBRE oraz składowane w piwnicy, pokryte gruba warstwa kurzu modele z dawnych czasów.

 

Od pewnego czasu śledzę forum i postanowiłem się przyłączyć do zgromadzonych tutaj modelarzy, ze względu na atmosferę panującą na forum, na rzetelność porad których udziela sie mniej doświadczonym modelarzom. Chciałbym do Was dołączyć i nieść pomoc innym dzieląc się swoim doświadczeniem. Nie ukrywam, iż sam niejednokrotnie będę potrzebował Waszej pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.