Skocz do zawartości

Katana 50 CMPRO


MironRC

Rekomendowane odpowiedzi

Czegoś nie rozumiem.Kolega na lotnisku próbuje sprzedać,tak? To znaczy,że co? Nie lata nim wcale,nie jest uzbrojony,nie możesz podpatrzeć jak nim lata? W czym jest problem?Czy może latał i odpuścił ze względu na złe zachowanie i teraz próbuje sprzedać po cichu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem i czytałem tu na forum (poszukaj ) ten model to najgorzej latajacy produkt tej firmy .Sam widziałem jak w zakręcie przy sporej prędkości model zwinął się w kora :x

"A na płocie było :ass: napisane i sołtys sobie .............( rękę) pocharatał."

Lata i to bardzo przyzwoicie.Na OS 46 AX przydało by się trochę więcej mocy.Do akrobacji wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegoś nie rozumiem.Kolega na lotnisku próbuje sprzedać,tak? To znaczy,że co? Nie lata nim wcale,nie jest uzbrojony,nie możesz podpatrzeć jak nim lata? W czym jest problem?Czy może latał i odpuścił ze względu na złe zachowanie i teraz próbuje sprzedać po cichu?

nie o to chodzi:) dowiedziałem się ze jest na sprzedaż i próbuje się dowiedzieć trochę więcej, ot i tyle :)

 

Ps: a ja planowałem założyć OS 55:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.