Skocz do zawartości

Lama - model niezniszczalny ??


jary14

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Ja jako zatwardziały zwolennik samolotów, rzadko się tu pojawiam. Jednak mam w hangarze Lamę i muszę się Wam pochwalić tym, co dzisiaj z kolegą odkryliśmy. Takie małe foto story:

 

Dołączona grafika

Wyszliśmy sobie koło 23 polatać przy świetle latarni - wystarczy :wink:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Model nawet ładnie się prezentuje nocą w locie, za to dużo lepiej słucha sterów (zero wiatrów).

Dołączona grafika

Tu już lata kamil369 - i to zdjęcie udowadnia na ile ten model jest genialny w swej prostocie. Nie dość, że Kamil lata na MODE1(a moja Lama jest na MODE2), to jeszcze to był jego pierwszy lot tym małym helikiem. Już lądował do ręki :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jednak nie może być za dobrze. Raz przy lądowaniu Kamil zapomniał przy końcu dodać trochę gazu i tylko usłyszałem "Czarek, ale ogon się złamał" xD

Cóż było robić, jak tu jeszcze jeden pakiet w kieszeni ?? No w górę go :twisted:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tu naszemu zdziwieniu model lata i nawet (może to złudzenie) stał się trochę zwinniejszy :)

Dołączona grafika

I to już "The end of our story".

 

"... a z tej bajki morał krótki i niektórym znany - nawet bez ogona, Lamą polatamy..." :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że jest niezniszczalna to się nie zgodzę. W mojej co raz się ułamywało. Odnośnie latania praktycznie bez ogona : zgadzam się poleci praktycznie bez części ogonowej :)

 

Moja Lamka stoi i czeka na dobre czasy: czyt. "remont" na razie jest dawcą organów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci nawet sama rama bez skorupy

Nie, żebym był nie ufny, czy coś... ale musiałem sprawdzić na własnej skórze :wink:

 

Oto wynik:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

A więc tak, model lata i to dobrze. Spokojnie można narzucić mu swoją wolę :P Ale oczywiście najpierw trzeba troszkę mu zmienić trymy. Ma dużo więcej mocy (to pewnie ze względu na mniejszą masę), ale też staje się bardziej wymagający. Bardziej ruchliwy... no i w ogóle trzeba mocniej się skoncentrować.

 

Czyli jeżeli chcemy polatać tak rekreacyjnie, to nic mu nie ściągajmy :wink: Jednak jeśli chcemy zobaczyć pazur Lamy, to rozbieramy ją do końca :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jeśli chcemy zobaczyć pazur Lamy, to rozbieramy ją do końca :twisted:

Nie do końca trzeba rozbierać by pazur zobaczyć :D Wystarczy popychacze w orczykach na większe wychyły ustawić i jazda dopiero się zacznie :D (o ile wcześniej tego nie zrobiłeś). Koledze Markowi Spy (modowi na tym forum :P ) było za nudno jak lataliśmy na sali gimnastycznej (Lama full tuning) więc kumpel doradził mu by te wychyły zwiększyć. Pan Marek rady posłuchał. Efekt przeszedł jego najśmielsze oczekiwania, bo jak sobie wystartował, to za nim o czymkolwiek pomyślał, Lamę miał wkręconą w drabinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.