Skocz do zawartości

sky lady 2 problem


Rekomendowane odpowiedzi

przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisalem w pierwszym moim poście.

Na 'czuja' to tylko wydasz kasę na kolejne części a , w wraz nie będzie dzialać. Dopiero jak będziesz mieć wszystkie podzespoły zdwojone, byc może stwierdzisz że wina leży po stronie nadajnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tymbark W promieniu 20km masz Pszczyne, Czechowice-Dziedzice, Andrychów. W Pszczynie otwierano w tym roku nową modelarnię, w Czechowicach-Dziedzicach mieszka kilku modelarzy z tego forum, w Andrychowie przynajmniej jeden. Tak trudno się umówić z nimi na spotkanie. Są wakacje, pogoda deszczowa więc zapakuj swoje 4 litery w autobus i jedź do nich. Ostatecznie do Krakowa masz ok. 50km. Jedź, odwiedź jeden drugi sklep modelarski, pogadaj ze sprzedawcą może pozwoli przetestować odbiornik i regulator z półki sklepowej. Tylko nie zapomnij zabrać ze sobą aparatury, regulatora i reszty bebechów, a najlepiej zabierz ze sobą cały kadłub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki wielkie, bo miałem pewne obawy gdyż w angielskojęzycznej części instrukcji na rysunku podłączenie baterii było poprzez BEC lub ESC a jeszcze w głowie mi coś mówiło, że ''gdzieś'' wyczytałem, że jeśli odbiornik zasila się z regulatora to nie każdy regulator się do tego nadaje, więc jeśli Ktoś by mi to jakoś wyjaśnił to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.