Skocz do zawartości

Axar / Goldwing Extra 260 electro 28cc 1,8m !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Widzę Krzysiek, że jesteś wysportowany chłopak. Taki głęboki skłon to nie każdy zrobi :D i nie tłumacz się z kołpaka tylko pisz jak się latało.

Lata praktyki :lol2:. - to do skłonu.

 

Co do latania to latało się krótko. Zrobiłem dwa loty do tej pory i model czeka na dalsze postępy - jest plan wymiany napędu elektro na benzynę.

 

Co do charakterystyki modelu po dwóch lotach :

 

Na "+" :

- model fajnie reaguje na lotki, nie są duże ale mu ich "nie brakuje",

- model lata bardzo powoli ( dla niektórych to zaleta dla mnie to wada ),

- model super ląduje ( ma dużą doskonałość i ląduje się bezstresowo ),

- wiatr mu tak bardzo nie przeszkadza,

- stabilny - niema tendencji do wpadania w korkociąg i super lata w harierze.

- mocne podwozie :D - powinno sobie radzić z kangurami.

 

Na "-" :

- wymaga sporego wychylenia kierunku na nożu ( przydałby się statecznik profilowany ),

- średnia reakcja na ster wysokości ( jak wyżej ),

- za wolno lata,

 

Ogólnie fajny model dla kogoś kto lubi troszeczkę spokojnie i przewidywalnie polatać.

 

Osobiście żałuję ze nie kupiłem Yaka 54 1.8m - mam wrażenie że byłby dużo szybszy i ostrzejszy ale do relaksu i nauki 3D ten model jest bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz modele które nie latają jak szmaty to idealnym zakupem będzie Suka Sebart 50tka model ma swoją wage prawie 3kg i zachowuje sie jak rasowy akrobat, a zwolnic też idzie.To był mój najlepszy model w klasie 1,5m a miałem ich juz sporo.Jeżeli chcesz isc krok dalej pod klase 140 to także Suka 29 w wersji 140E sporo czołowych pilotów ma je w swoim hangarze i nikt złego słowa nie powie na ten model.

 

 

 

Z tanich modeli ciekawie wygląda Yak 55M 1,8m 30cc AXAR jednak nie każdemu się ten model podoba mi akurat bardzo pasuje sylwetka 55M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz modele które nie latają jak szmaty to idealnym zakupem będzie Suka Sebart 50tka model ma swoją wage prawie 3kg i zachowuje sie jak rasowy akrobat, a zwolnic też idzie.To był mój najlepszy model w klasie 1,5m a miałem ich juz sporo.

Radziu - tutaj piszemy o "nieco" większym modelu który będzie inaczej latać ;). Swojego faworyta w modelach 1.5m już mam i mnie nie przekonasz do innego i tak :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.