Skocz do zawartości

HobbyKing Eco6


MisRC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! szukając czegoś do 350g na HK trafiłem na to : http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11060

 

Ładowarka podobna do accucela 6 i wg opini praktycznie niczym sie nie rozni :) postanowiłem że wezmę ją w testy 19$ nie majątek a zobaczymy jak się będzie spisywać postaram się ją przetestować jak najlepiej.

 

chyba że ktoś miał z nią doczynienia i się wypowie na ten temacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Yo.

Tutaj masz parę wypowiedzi na temat tej ładowarki :

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=27573&postdays=0&postorder=asc&start=60

new:

I jak z tymi testami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem.

Balansuje, pika, klika, estetycznie zrobiona i w ogóle nie ma się do czego przyczepić. Nawet wiatraczek jest bardzo cichy.

W zestawie fajny kabelek ALL in ONE dzięki któremu nigdy nie zapomnimy zabrać ze sobą właściwej wtyczki.

 

Po za tym to kolejny klon accucella 6, imaxa b6, i bóg wie czego jeszcze :)

 

Po prostu atak klonów :wink:

 

edit:

 

Ooo znalazłem wadę.

Wtyczka XT60 w kablu do ładowania to tania podróbka prawdziwej nylonowej XT60 które można zakupić w HC. Nie wiem jak to robią ale wychodzi na to, że sami siebie podrabiają. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh faktycznie masz racje ładuje 5A kolega mnie zmylił :)

Charge Current Range: .1~5.0A

Edit 18.08.2010

 

więc paczka dzisiaj przybyła :)

 

Pierwsze Wrażenie Super ;) podłączyłem pakiet do ładowania i ładuje narazie akumulator Pb 12V 45Ah prądem 4A bo nie mam większego zasilacza ;) poczekamy zobaczymy jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.