Skocz do zawartości

Piknik modelarski Kraśnik 2010!


rabbitlkr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może trudno będzie wam w to uwierzyć , w Kraśniku w sobotę przez cały dzień była przepiękna słoneczna pogoda z lekkim wiatrem , zaczęło lekko padać dopiero około 23,30 ale za to był bardzo ciepły wieczór i deszczyk zbytnio nie przeszkadzał . Na dzisiejszy dzień prognozy są równie optymistyczne !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja też dziękuje organizatorom bo naprawdę fajnie wyszło;d Moim skromnym zdaniem było rewelacyjnie. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy budowali tą wspaniałą atmosferę;)

 

Obyło się bez poważniejszych kraks, jedynie Volvo Tomka odmówiło posługi ale myślę, że chłopak sobie z nim poradzi;)

 

Fotki i filmy niebawem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo dziekuję organizatorom i władzom miasta - PIĘKNY PUCHAREK. Przyjechałem do Was jako pierwszy i przywiozłem Wam pogodę z najcieplejszego miejsca w Polsce . Impreza jak zwykle na najwyższym poziomie , prowadzona w sposób wzorowy , a i frekwencja wcale nie taka mała - raczej w sam raz. I nawet nie zgubiłem sie w Kraśniku bo organizatorzy /polecam wszystkim organizującym / postarali sie o tabliczki informacyjne widoczne z daleka - BRAWO . Przede wszystkim jeszcze raz gorące podziękowania Posiadam film z ub. roku mogę przesłać skype bo długi ale wydaje sie ,żę dość fajny kto by sobie życzył to jerzy47047 . Widzę tam kilku z modelarzy Kraśnickich , ale nikt nie chce odpowiedzieć . Jestem codziennie tak przed południem jak i po południu - pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję www.avia.tarman.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję za jak zwykle imprezę na najwyższym poziomie.

Obyło się bez poważniejszych kraks, jedynie Volvo Tomka odmówiło posługi ale myślę, że chłopak sobie z nim poradzi;)

 

Dziękuję wszystkim za pomoc w odpaleniu kanciaka.Dotarłem bez problemów.Dzisiaj wziąłem się za szukanie usterki. I jest winny całego zamieszania na lotnisku.A jest to PRZEKAŹNIK pompy paliwa,który to po prostu się zawieszał a na lotnisku zaparł się na całego.Auto w środku wygląda jak po małej bitwie.Ale tak to już jest jak się chce posiadać "klasyka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.