Skocz do zawartości

Dlaczego BELT CP v2 jest najlepszy w swojej klasie ?


KrzySzel

Rekomendowane odpowiedzi

witam

a ja powiem że w szczególnych warunkach na pakiecie 2200mAh da radę ale tylko powisieć około 20-25... ale tylko powisieć i nic więcej... ja jak uczyłem się zawisów na Rexie 450 udawało mi się uzyskać taki czas... uczę teraz kolegę z mojego miasta latać na T500 i przy dobrym ustawieniu na pakiecie 2200mAh 6S wisi około 15-17 minut... da rade tak ustawić helika żeby uzyskać takie czasy ale to żadna frajda wisieć 20 min w jednym miejscu...

rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku pobór prądu wynosiłby ok. 5A. Coś widocznie robiłem źle jak się bawiłem i próbowałem ustawiać obroty wirnika tak, aby pobór był jak najmniejszy. Próbowałem Aligna 430 i Turnigy 2836 3700 kV. Regler Align. Nie udało się zejść poniżej 9 A (podczas zawisu na ok. 20 cm), ale w tym przypadku model już konkretnie dygotał i w żyro trzeba było zwiększyć czułość.

Edit;

Przy 9 A maksymalnie mógłbym wisieć 14-15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tematu, nie bardzo rozumiem o co chodzi :)

 

zadajesz pytanie:

Dlaczego BELT CP v2 jest najlepszy w swojej klasie ?

 

i w poście piszesz:

Może mi to ktoś łaskawie wyjaśni, moim zdaniem niema lepszego jest the best

 

czyli wychodzi na to że:

Pytasz się dlaczego jest najlepszy, choć sądzisz że jest najlepszy.

Sens tutaj taki jak pytanie o radioaktywne biedronki na te teście gimnazjalnym ^^

(mszyce są bardziej radioaktywne bo biedronki zjadają mszyce :mrgreen: )

 

 

Może i heli jest fajny, ale sądzę że tylko z wyglądu :)

aha, no i z tego filmiku :P

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=JQzg49wmzDc

 

choć czy on takie coś zrobi nie jestem pewny, na filmie widać full alu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wierzę kompletnie w te 25 minut. Chyba że pomyłkowo odczytałeś 25 zamiast 15-tu.

2. Belt to model z zaprogramowanymi kłopotami, trzeba ciągle w nim dłubać, a po ostrzejszym lataniu wszystko się rozlatuje.

3. Tak na prawdę nie da się nim ostrzej latać. Nadaje się do zawisów i lekkawych przelocików.

 

I tyle na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.