Skocz do zawartości

Poczta PFMRC


Piotrek2136

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Niejednokrotnie zdarza się że my, społeczność PFMRC, przemierzamy pół świata by odwiedzić rodzinę, na piknik, na wycieczkę i mamy trochę wolnego miejsca w bagażniku czy gdziekolwiek indziej w aucie.

 

Są też sytuacje w których musimy dostarczyć jakąś rzecz, paczkę a przesyłka pocztowa jest albo zbyt droga albo paczka nie nadaje się do wysłania lub po prostu chcieli byśmy aby na pewno dotarła ;)

 

 

Nie widziałem aby ktoś zaproponował coś takiego na forum więc zrobiłem to ja...

 

Proponuję połączyć te dwie sprawy. Jeśli ktoś wybiera się w podróż i wyraża chęć pomocy modelarskiej braci niech poinformuje o tym na forum ;)

Podobnie, jeśli ktoś ma paczuszkę do wysłania niech napisze, może ktoś będzie mógł podrzucić ;)

 

 

Jeśli pomysł zostanie zaakceptowany proponuję (jeśli by powstał osobny dział) napisać w temacie podobnie jak w dziale giełda:

 

[Z] - zawiozę

(albo jakoś tak, nic innego do głowy mi nie przyszło)

[P] - proszę o zawiezienie

 

I dalej skąd i dokąd oraz date np. :

 

[Z] Piła-Poznań 15.05.2010 (zawiozę z piły do poznania w dniu 15 maja 2010 wyjazd)

[P] Piła-Poznań 18.12.2010 (proszę o zawiezienie mojej paczki z piły do poznania w dni...)

 

A reszta informacji w temacie np.

 

Jadę z Piły do Krakowa. Będę jechał przez Poznań Warszawę i Kołobrzeg. Mam cały bagażnik od VW Golfa Kombi wolny.

 

 

ALBO:

 

Czy mógł by ktoś podrzucić moją paczkę do Poznania? Wielkość to około 1mx1m. Model balsowego trenerka z silnikiem żarowym... Termin: do końca miesiąca.

 

 

 

Myślę że pomysł fajny bo kierowca i tak jedzie, może będzie chciał nadrobić kilka km żeby pomóc ;)

 

Modele z reguły do pancernych nie należą i lepiej je powierzyć komuś odpowiedzialnemu...

 

 

 

Co wy na to? Przyjmie się? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.