Skocz do zawartości

Polecieli :)


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

"Witam wszystkich !!! na dzisiejszej aukcji sprzedaję R/C Helikopter zdalnie sterowany Dragonfly 60 Firmy Walkera jest to praktycznie nowość na polskim rynku Model jest dla osób kture umią się posługiwać bądż tesz opanowały zdolność pilotażu na mniejszych modelach. Model ten pracuje w trybie ( normal oraz inverted flight ) dzięki czemu daje to duże możliwości wykonywania skąplikowanych akrobacji 3D. W modelu jest układ odbiorczy i regulacyjny ktury został umieszczony na pszodzie, co daje duże możliwości dokonywania zmian. Model został stworzony dla osub powyżej 12 roku życia ze względu na zaawansowane możliwości manewrów i aparatury oraz siły napędowej ! ! ! *model jest wyposażony w silnik szczotkowy klasy 400SD który także wprawia w ruch wirnik na ogonie za pomocą paska klinowego ząbkowatego. *aparatura 7-KANAŁOWA ( PCM WK-0701 35MHz ) ktura jest zasilana 8 paluszkami ( AA ) *W kadłubie znajduje się odbiornik 7-KANAŁOWY ( PCM RX701 35MHz ) *Model posiada cztery serwomechanizmy ( 7.6 g ) * Model jest wyposażony tagrze w żyroskop ( wk-g007 ) * Model posiada hyba 20 amperowy regulator silnika napędowego *W zestawie znajduje się równiesz akumulatorek ( NiMH 12V 650mAh ) * zestaw posiada ładowarkę oryginalną z elektroniką ktura pokazuje naładowanie pakietu pszez zapalenie się zielonej diody *model posiada opcje zawis !!! WYMIARY ŚMIGŁOWCA; *wirnik główny 63 cm *Wirnik ogonowy 14.5 cm *Długość śmigłowca to 60 cm *Waga całego modelu to 575g z pakietem UWAGA UWAGA żeby pużniej niebyło model jest używany i potrzeba ustawienia na głównym wirniku cieńgieł oraz sprawdzenia głównego rotora bo coś się rozregulowało aparatura modelu jest w 1000% sprawna tak jak i cały model,tylko jak pisałem trzeba ustawić cieńgła i sprawdzić go dokładnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! model był zaledwie 5 razy w powietrzu,jego stan €warzam za idealny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lata świetnie niemam do niego zastrzeżeń,jest zwrotny w powietrzu i fajnie się go pilotuje. REGULAMIN -niewysyłam za pobraniem -wysyłka 10 zł -koszt wysyłki pokrywa sprzedający ! ! ! -jeśli niechcesz to nielicytuj -jestem wiarygodnym sprzedawcą ! ! ! -paczke wysyłam po wpłynięciu określonej kwoty na kąto ! ! ! -pszed wpłatą proszę o kontakt ! ! ! WPŁATA NA KĄTO ( raiffeisen bank polska s.a ) 30 1750 0.................. pszed wpłatą proszę o kontakt popszez E-MAJL-a ..............bądż tesz na komurke ...............( o każdej poże ) .................... Zdjęcia wysyłam na majla !!! !!! !!! !!! !!! poniewarz są dużej rozdzielczości i mam problemy ich dodania na allegro !!! !!! !!! !!! ŻYCZĘ MIŁEJ LICYTACJI "

 

Cytat z http://www.epheli.pl

 

Wlasnie dlatego zabiegam o to aby trzymac pewien poziom wypowiedzi.

Po to aby w przyszlosci nie czytac tego typu wypowiedzi.

 

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku Drogi!

To się zaczyna w szkole podstawowej, a reszte sam sobie możesz dopowiedzieć. Ja zapamiętałem kiedyś tam jedno , mądre ludowe powiedzenie: jak cię widzą, tak cię piszą. I koniec kropka. Chcesz zmienić taką , a nie inną rzeczywistość? Próbuj. Do młodych i odważnych świat należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna wypowiedz totalnego grafomana .

Na mnie nie zrobila wrazenia.

Opowiem jak zadalem mature z polskiego.

O tersc polonistka sie u mnie nie martwila, ale sama kombinowala jak tu pozbawic moje wypracowanie sterty ortografow.

Powiedziala mi cos takiego :

Pisz tylko te wyrazy ktore wieszna 110% jak sie poprawnie pisze.

Poniewaz w tedy co drugi wyraz "z i rz" "h i ch" to byla plapka to wymyslalem zawile zdania aby przekazac sensownie tresc.

Polonistka stwierdzila tylko ze jak na mnie to moglem sie postarac lepiej bo zdnia niektore byly za bardzo pokrecone.

Ale mialem tylko 1 ORTOGRAFA i dostale 4 z polaka pisemnego .Zreszta jedna z lepszych ocen na mojej maturze :D

Teraz juz trochee sie podciagnolem ,ale nadal niektrore zwroty wyrazy sa czarna magia.

Moze dlatego ze bardzo duzo pisze i czesto musze sprawdzac co (oferty do klientow), a moze z wikiem czlowiek dojzal do umiejetnosci w miare "popolskiego pisania".

 

Edit:

Popieram Cie Marku.

Kazdy piszacy zostaje oceniany przez innych. I kazdy sam powinien dbac co i jak pisze,a to czy go ktos czyta czy nie to wynik dwoch pierwszych punktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku Drogi!

To się zaczyna w szkole podstawowej, a reszte sam sobie możesz dopowiedzieć. Ja zapamiętałem kiedyś tam jedno , mądre ludowe powiedzenie: jak cię widzą, tak cię piszą. I koniec kropka. Chcesz zmienić taką , a nie inną rzeczywistość? Próbuj. Do młodych i odważnych świat należy.

 

Tak to sie zaczyna w szkole podstawowej - to fakt.

Ale to wcale nie znaczy ze spoleczenstwo ma to tolerowac.

Moze moje poglady sa radykalne, moze zmienia sie z wiekiem ale mysle ze moge je zaprezentowac i powiem tak (nikogo nie obrazajac):

dysleksja jest dla mnie jakas dziwaczna choroba wymyslona na potrzeby leniwych ludzi. Z tego co sie orientuje to kiedys nikt nie mial dyskleksji dysortografii i innych dysow. Zeby zdac dobrze mature trzeba bylo sie po prostu dobrze uczyc. Teraz kazdy wypiera sie jakimis papierkami a durny Giertych daje wszystkim debilom matury.

 

Moze dlatego ze chodzilem do porzadnej szkoly, a rodzice poswiecili duzo czasu jak i pieniedzy na moja edukacje tak bardzo frustruje mnie widok takich wypowiedzi jak ta powyzej.

 

Ufff koniec- mam nadzieje ze nie zostane za to zlinczowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNIE powyzszy tekst nie razi jakoś. Skoro to forum modelrskie i mowa o heli to wszystkie przekazywane dane techniczne i opisy są czytelne i zrozumiałe.

Błędy to błędy , treści to treśći. Uważam, treśći są całkiem do zrozumienia. To nie jest forum języka polskiego , więc zbytnio chyba nie ma się co tym przejmować. Każdy sie stara pisać poprawinie ale niekażdym to wychodzi jak by chcieli i to takie naganne jest :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro to forum moddelarskie to zrobimy segregacje na tych co sie znaja i na tych co sie nbie znaja ale dobrze lataja ,a na samej gorze na tych co sie znaja i rownie dobrze lataja.

Sysytem kastowy.

Reszta lameria .

 

A potem zamienia sie w Pana Gier.... i bede wygladal jak troll.

Zapedzilem sie troche,ale strasznie nie lubie jak ktos mnie bierze za murzyna tylko dlatego ze ronbie bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość Anonymous

A dla mnie nie :lol:

I mam nawet teorię skąd to się bierze.

Może najpierw piszemy bez polskich znaków (jest na to jakieś wytłumaczenie np techniczne),

Jest taki stary dowcip informatykow: "Jak staniemy sie mocarstwem to sami nam przysla polskie znaki!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat błędów ortografcznych był wałkowany "dóóóóóórzo" razy :lol::lol: Ja jestem za poprawnym pisaniem ale czasami zdarza się wtopa ( mnie się zdarzyła.. masakra... ). Więc powtórzę to co już kidyś pisałem. Piszcie najpierw w WORD'ie a potem wklejajcie na forum. Czy to aż takie trudne? Sorry za OT.

 

No ale filmik miluski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.