Skocz do zawartości

AFPD - Duży problem z kalibracją.


Malker

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc, posiadam Windows Vista i zainstalowałem symulator Aeforly Professional Deluxe i mam mały-wielki problem :|

Mianowicie:

Kanały w nadajniku działają nieproporcjonalnie. Dotyczy to drążka Gazu oraz Steru wysokości.

Ster wysokości w dół wychyla się proporcjonalnie lecz w górę, nawet lekki ruch powoduje nagłe wychylenie na max.

Natomiast gaz reaguje od połowy drążka :/

 

Próbowałem kalibrowac na Windows XP, na innym komputerze i działa ok ! Procedura kalibracji identyczna.

Czy wie ktoś o co w tym chodzi? Może brakuje jakiś sterowników lub po prostu takie zagrywki Visty??

Pozdrawiam

 

EDIT: Ten krzyżyk ( ;D ) w okienku w kalibracji systemowej działa dobrze lecz w symulatorze się coś komplikuje :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie ;D :D ;D

Otóż problem tkwił w tym aby ściągnąc update ze strony producenta oraz kliknac PPM na ikonce, następnie właściwości, tryb zgodności ustawic na Windows 2000, zaptaszkowac w 2 zakladkach uruchomienie w trybie administratora :) I to wszystko :D

 

Proszę nie kasowac tego tematu bo może się komuś przydac lub przenieśc do innego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.