Skocz do zawartości

Hobby King SS 40-50A -problem


Rekrut:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z regulatorem Hobby King SS 40-50A, a mianowicie podłączam go pod oczywiście kanał 3 czyli gaz, włączam aparaturę daje gaz na max i podłączam zasilanie pod regulator.Zaczyna on pikać 10 razy "pip" jednym ciągiem bez przerwy i tak w kółko.Co się dzieje?jak go zaprogramować bez karty której niestety nie posiadam i co oznacza to 10-cio krotne "pip".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak sama nazwa mówi- SuperSimple to regulator którego się zazwyczaj nie programuje bo wszystko w nim jest ustawione optymalnie od samego początku. Jedynie gaz trzeba czasem zmienić. I tak jest w każdym przypadku a używam tylko takich regulatorów- sztuk 8 :)

Jak nie dajesz gazu na max to też pika 10 razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można też przylutować kable z beca do regla :) bec np taki : http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6313&Product_Name=Turnigy_MEGABEC_8_

 

lub taki

 

http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4319&Product_Name=TURNIGY_3A_UBEC_w/_Noise_Reduction

 

zależy ile A potrzebują twoje serwa :) teraz będę robił znowu pakę z HK więc mogę cie dorzucić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

podepnę się z pytaniem o ten sam regulator. Wojtass_nt pisze

Czerwony który wpinasz do odbiornika od regulatora masz wypiąć z wtyczki. Nie ma mieć styczności z odbiornikiem.

. Coś takiego się robi, gdy regulator ma wbudowany BEC, jeśli nie ma, to czy rzeczywiście trzeba go wypinać. Jak w takim razie zasilany jest sam regulator? Pytam, bo nie chcę mieć dymku na stole, zanim cokolwiek podepnę.

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz,

nie wytrzymałem i podłączyłem regulator oraz oddzielne zasilanie odbiornika. Czerwonego kabelka od regulatora nie wypinałem z wtyczki. Krótka chwila z duszą na ramieniu, będzie dymek, czy też nie. Dymka nie było, regulator pięknie zagrał, tylko raz, wajcha do przodu i silnik ruszył. Kilka minut pracy, czy coś się nie grzeje, obwąchanie, czy nie śmierdzi. OK. Wszystko działa poprawnie, regulacja bardzo płynna w całym zakresie obrotów. Warto było wydać te 11 dularów :) .

 

Pozdrawiam

Darek

 

Ps.

Meteor,

znasz może Piotrka Wrąbla ze Zduńskiej Woli? Też modelarz, cho ze dwa razy starszy od Ciebie. Jeśli tak, to pozdrów go ode mnie, jeśli nie, to nie pozdrawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.