Skocz do zawartości

Czujnik temperatury


MROX

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak. Kupiłem dziś drugi układ LM35. Polutowałem zgodnie ze schematem. I ? I nic... :twisted: Się trochę zirytowałem. Już myślałem, że mam popsutą ładowarkę (jest nowa, naładowałem nią może 5 razy pakiet) gdy do głowy wpadło mi pogrzebać w menu. Wszedłem w ustawienia i okazało się, że zamiast funkcji "cut off" i temperatury obok widnieje napis USB :lol: . Zmieniłem na funkcję cut off i włala :lol: , czujnik działa. Czemu nikt nie powiedział, że to trzeba ustawić najpierw. :P

 

Jeszcze mam pytanie. Jaką ustawić graniczną temperaturę odcięcia ładowania dla LiPoli :?:

 

 

franc dzięki za fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MROX, temperatura przekazywana do ogniwa nie powinna być wyższa niż 70C. temperatura wyższa niż 70C może spowodować uszkodzenie ogniwa polimerowego i obniżyć jego wydajność. Tak to wygląda tak że próg w ładowarce ustawić można tak jak napisał Wojtass_nt, 50 ,60 stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.