Skocz do zawartości

Boj z kamerą rc krufkapsotki


Rekomendowane odpowiedzi

witam Peter

 

Na wstepie chcialem ci pogratulowac zaangazowania w promocje rccam na forum.

 

Nosilem sie z zamiarem zakupu takiego cuda ktore opisujesz , ale narazie wykonalem wersje domowa tzw. partyzantke:)

 

Wmontowalem (czytaj wycialem dziure w styropianie) serwo hs55 w obudowie kabiny i do niego bezposrednio zamontowalem uchwyt + kamerke.

Sterowanie mam z radia ( pozbylem sie steru kierunku w rx:) )

Filmik z testu na sucho jest tu:

 

 

Na dniach postaram sie zamiescic film z oblotu, jesli nie wywale kreta na samym starcie bez kierunku:)

Nie daje to pelnego efektu , ale wydaje mi sie ze przy wykonywaniu zakretu , bedzie mozna uzyskac niezle ujecia ziemi..

 

pozdraffffiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziekuje za cieple slowo :lol: .

Ja dopiero raczkuje. Ty i tak masz wieksze osiagniecia,bo juz masz model i kamerke- i w dodatku dziala :lol: .Jak wrzucisz filmik z oblotu,to napisz prosze cos technicznego na temat Swojego modelu.

 

P.S.

Swietny awatar,masz mily wyraz twarzy,sympatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchoma kamera oblatana.Musze powiedziec ze troche dziwnie sie latalo , kiedy pod dzwignia steru kierunku jest kamera.

Troche wialo wiec brak steru kier jednak byl odczuwalny

 

na filmik zapraszam do dzialu "filmy modelarskie" ,tytuł "film 2"

 

 

Co do modelu to jest fabryczny easy glider electric, nie bede opisywal bo kazdy chyba to zna......a tak na marginesie to moj pierwszy model:)

 

Jedno co moge powiedziec to ze szczotka fabryczna ktora jest w zestawie zdecydowanie nie wystarcza kiedy model jest zaladowany sprzetem, a tak poza tym to fantastycznie sie tym lata, mozna nawet poszybowac z duzym ladunkiem.

Gdyby mial jeszcze dwa silniki na skrzydlach zamiast tego na dziobie i do tego wiecej przestrzeni wewnatrz na sprzet to juz bylby idealny.

 

A sprzet video to poszedlem na latwizne i zamowilem z rangevideos.com kx151, tx/rx 500mw 2,4 ghz do tego antena(allegro) 8db z katem 70st w pionie i poziomie i tyle..

Niestety popelnilem blad i mam kamere na 12v a tx na 5v, teraz musze kombinowac z regulatorami i pakietami.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krufkapsotka

 

Na poczatku,slowo w kwesti porzadku.

Z uwagi na to ze podjalem sie utrzymac tu jako taki porzadek,prosil bym o nie umieszczanie filmow z lotow w tym dziale.

Od tego jest dzial

http://szabatowski.com/forum/index.php?sid=2e111927b57e15549ed894e312cd20ad

Jako gentlemani,a tylko tacy tu zagladaja,mamy tu taka niepisana umowe.

Filmy stricto techniczne jak najbardziej,ale zachody slonca to juz nie bardzo.

Jesli moge prosic,wyedutuj i/;ub przenies do ospowiedniego dzialu.

 

 

Drgania serw,temat rzeka.

Masz pierscienie ferrytowe na kablach ?

Rozrysuj lub opisz jak masz zrobione zasilanie modelu i toru nadawczego.

Zapewne mamy tu wielu specjalistow,migiem cos wymysla.

Ja stawiam na zasilanie i dlugie przewody,ale nic nie wiemy , dopuki nie dasz fotki i opisu w/w.

Co do modelu.

Do ,,lekkich'' maneli to jak najbardziej.

Ale to temat techniczny, wiec i szcegolow musisz wiecej podac , by postawic diagnoze.

Ale ogolnie jest ok.

Daj fotki i opis,podumamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawa moze byc tez innego rodzaju, ze nadajnik od kamerki zakloca ci odbiornik jest to bardzo realne zrodlo zasmiecania odbiornika. Druga kwestia moga byc przewody od serw umieszczone blisko anteny odbiorczej odbiornika. Lub serwa sa za blisko odbiornika? Przerabialem ten temat, jak odbiornik mialem za blisko okablowania serw to derastycznie spadal zasieg (drzaly serwa) musialem go umiescic w bardzo optymalnym miejscu, dodam ze uzywam odbiornika R16-SCAN graupnera, mam dwa takie same wiec na pewno oba sa sprawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.