Skocz do zawartości

Łódzkie


Maciej Ritmann

Rekomendowane odpowiedzi

Sami finansują lotnisko, tworzą zwartą grupę wyjątkowo snobistycznego i nieprzyjemnego towarzystwa.

Panie Jerzy , a może zacząć od innej strony.Zaproponowąć pomoc w utrzymaniu lotniska.Ja wiem że najłatwiej próbować na krzywy ryj , a jak nie pozwolą to opluć.

Tez mamy takich w Kutnie .Nawet nie chodzi o pieniądze , tylko o pomoc w koszeniu. Ale po co , lepiej przyjść jak inni skoszą.

Byłem w Kazimierzu , polatałem .Nikt mnie nie wypraszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sami finansują lotnisko, tworzą zwartą grupę wyjątkowo snobistycznego i nieprzyjemnego towarzystwa.

Panie Jerzy , a może zacząć od innej strony.Zaproponowąć pomoc w utrzymaniu lotniska.Ja wiem że najłatwiej próbować na krzywy ryj , a jak nie pozwolą to opluć.

Tez mamy takich w Kutnie .Nawet nie chodzi o pieniądze , tylko o pomoc w koszeniu. Ale po co , lepiej przyjść jak inni skoszą.

Byłem w Kazimierzu , polatałem .Nikt mnie nie wypraszał.

Kostek dobrze powiedziane, wszędzie się trafi ktoś kto cię zwymyśla od snobów bo nie wyraziłeś zgody aby jeździł na twoim garbie. Wszędzie tylko narzekanie że niema gdzie latać, tu go przegonili tam go przegonili, a zakasać rękawki zebrać się w kilku i stworzyć kolejne lotnisko modelarskie skoro brakuje to jakiś gigantyczny nie do przeskoczenia problem. Razem ze Skazoo zrobiliśmy to już dwukrotnie (Lotnisko Zielonki i Koczargi) i śmiem twierdzić że to nie jest takie trudne, wymaga tylko trochę pracy i zaangażowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami finansują lotnisko, tworzą zwartą grupę wyjątkowo snobistycznego i nieprzyjemnego towarzystwa.

Panie Jerzy , a może zacząć od innej strony.Zaproponowąć pomoc w utrzymaniu lotniska.Ja wiem że najłatwiej próbować na krzywy ryj , a jak nie pozwolą to opluć.

Tez mamy takich w Kutnie .Nawet nie chodzi o pieniądze , tylko o pomoc w koszeniu. Ale po co , lepiej przyjść jak inni skoszą.

Byłem w Kazimierzu , polatałem .Nikt mnie nie wypraszał.

Kostek dobrze powiedziane, wszędzie się trafi ktoś kto cię zwymyśla od snobów bo nie wyraziłeś zgody aby jeździł na twoim garbie. Wszędzie tylko nażekanie że niema gdzie latać, tu go przegonili tam go przegonili, a zakasać rękawki zebrać się w kilku i stworzyć kolejne lotnisko modelarskie skoro brakuje to jakiś gigantyczny nie do przeskoczenia problem. Razem ze Skazoo zrobiliśmy to już dwukrotnie (Lotnisko Zielonki i Koczargi) i śmiem twierdzić że to nie jest takie trudne, wymaga tylko trochę pracy i zaangażowania.

Podtrzymuję to co napisałem pół roku temu..

 

Narzekać piszę się przez "rz" jakby co.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję to co napisałem pół roku temu..

Pół roku temu też twierdziłem ze to fajne chłopaki.

Cóż , spór z tych co to go bez flaszki nie da się rozwiązać.

 

Narzekać piszę się przez "rz" jakby co.

Miałem coś napisać , ale ugryzłem się w ... klawiaturę :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję to co napisałem pół roku temu..

Pół roku temu też twierdziłem ze to fajne chłopaki.

 

... i tyle czasu Pan milczał zamiast bronić tych fajnych chłopaków?

Niestety sporo osób ma zdanie takie jak ja.

Niepotrzebne rozwijanie tematu i "strzępienie jęzora po próżnicy" na które szkoda czasu.

Uważam temat lotniska w Kazimierzu za wyczerpany.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Kostek, jak podciągną nam pod pole 220V to chętnie tą trawkę skoszę bo toż to nawet nie ma od kogo kosiarki spalinowej pożyczyć...

Kto ma podciągnąć? Krasnoludki, ufoludki, czy "snoby" zajmujący się lotniskiem.

W podpisie mam link do strony naszego lotniska, możesz na zdjęciach i filmach zobaczyć jak wygląda, ale żeby tak wyglądało jak teraz kosztowało to nas, wszystkich użytkowników, kupę kasy i dużo, bardzo dużo pracy. Nowi są mile widziani, ale wpłacają wpisowe, składkę, pomagają w pracach społeczych na lotnisku i mogą latać tak jak pozostali, ile dusza zapragnie.

Dołącz więc do tych "snobów", pomóż im opiekować się lotniskiem i lataj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr_O., u nas w Kutnie cały teren łąk nad rzeką jest obecnie zasypywany ziemią i ma być równany (przynajmniej takie głosy chodzą)... dlatego się śmieję, że "jak podciągną" bo teraz to tam tylko dziada i baby brakuje, miasto chyba samo nie panuje nad tym bajzlem... I żeby nie było... nikogo, kto dba o ten kawałek łączki nie uważam za snoba tak więc proszę o nieprzypisywanie mi niewypowiedzianych przeze mnie słów... peace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Pojawiło się wcześniej w jednym z postów krytykujących użytkowników łączki/lotniska.

Powinienem napisać: "snoby" jak nazwał ich Emeryt.

Jeśli nie potrafisz zrozumieć sensu tego co napisałem w temacie to się na mnie, z łaski swojej, nie powołuj.

A jak nie rozumiesz to zapytaj : na pw wyjaśnię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niema co strzępić klawiatur.

Powiedzcie lepiej panowie gdzie można polatać tylko nie mówcie, że wujo google powie.

Bo nie mogę ze skubańca nic wyciągnąć.

 

Sam próbuję latać na wsi bo w Łodzi nie mogę ustalić żadnej miejscówki.

 

Zrobić samemu lotnisko pewnie to i nawet dobry pomysł ale sam nie dam rady czy dużo chętnych nie wiem. No i Łódź to nie jakieś Pajęczno więc i miejsce trudniej znaleźć.

 

Co do opłat lotniskowych np. Parzniew to jestem młody i jakoś nie widzi mi się płacić tak dużych pieniędzy (bo dla mnie 350zł to dużo pieniędzy) za latanie. Do tego ubezpieczenia OC itp.

Pewnie do każdego modelu trzeba wykupić osobne ubezpieczenie hmm... to dla mnie cena za latanie która jest betonową zaporą. Tyle na temat opłat lotnisk i dlaczego dla niektórych to środowiska snobistyczne.

 

Więc co da się polatać w Łodzi czy nie?

Jak nie to zapraszam do mnie na wieś każdy polata za symboliczną złotówkę na rok i jeszcze urządzimy grilla. Wezmę kose to i kawałek pasa się wyrówna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja i kilku kolegów latamy modelami na łące na Retkini za torem kolejowym od strony lotniska Lublinek (wjazd autem przez przejazd kolejowy przy ośrodku egzaminacyjnym na prawo jazdy, za torem w lewo 100 m do miejsca ze stołem i ławkami).

Do zobaczenia na wiosnę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja i kilku kolegów latamy modelami na łące na Retkini za torem kolejowym od strony lotniska Lublinek (wjazd autem przez przejazd kolejowy przy ośrodku egzaminacyjnym na prawo jazdy, za torem w lewo 100 m do miejsca ze stołem i ławkami).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatać można sam tam czasem bywam ale co do OC to wskazane, jak komuś w auro modelem wlecisz to trochę będzie cię to kosztowało. Ostatnio skladka była coś kolo 60 pln za rok, już widziałem parę różnych dziwnych przypadków. A na retkini czasem chodzą ludzie niedaleko lub jeżdżą rowerami.

Pozdrawiam

Arek K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja rozumiem, że w mieście warto mieć takie ubezpieczenie. Ale w szcerym polu bez zabudowań ?

Nie istotne rozejrze się za ubezpieczeniem oc.

Wykupienie ubezpieczenia za 60 zł nie zrujnuje moich finansów. :) Tylko gdzie iść po takie ubezpieczenie ? Do tej pory ubezpieczałem tylko auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja lotniska za torami w Łodzi koło Lublinka jest dobrze znana, jest to teren parku więc każdy może przyjść polatać i pod koniec zeszłego sezonu zaczęło nam tam brakować miejsca bo „glejciaże” stwierdzili że to świetna miejscówka do ich ćwiczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.