Skocz do zawartości

Łódzkie


Maciej Ritmann

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie czy jest ktoś z okolic zgierza lub z samego zgierza? Potrzebuje porady bo jak za dużo dam gazu to moja delta robi pętle ;D już nauczyłem się z nich ładnie wychodzić aby nie łapać kretów. Chciałbym aby ktoś bardziej doświadczony obejrzał co i jak z nią jest nie tak.

 

Witam! Nie jestem zadnyym nawet doswiadczonym modelarzem ale na wspolne loty chetnie bym sie umowil ... Zapraszam do tematu...

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/27806-zgierz-mam-nadzieje-modelarski-tez/page__pid__384483&do=findComment&comment=384483

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmm ja jestem z północno zachodniej Łodzi (teofilów) czasem latan na koncu asfaltowej traktorowej... troche zielonej trawki i zadnych trujących dupe ludzi ;] ... a jak nie tam to na boiskach przy rojna/kaczeńcowa... chociaz wole tam gdzie mniej ludu tyłek truje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ostatnio byłem z kolegami pojeździć na rowerach i na południe od ulicy Józefów (obok CZMP) zobaczyłem obok takiej 'góry' na polu kilka samochodów i na niebie jakiś model(e) :o. Może ktoś z obecnych tam osób jest na forum i udzieli jakiś dodatkowych informacji, co, jak, kiedy i czy można się 'wkręcić' :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio byłem z kolegami pojeździć na rowerach i na południe od ulicy Józefów (obok CZMP) zobaczyłem obok takiej 'góry' na polu kilka samochodów i na niebie jakiś model(e) :o. Może ktoś z obecnych tam osób jest na forum i udzieli jakiś dodatkowych informacji, co, jak, kiedy i czy można się 'wkręcić' :) ?

 

Nie znam tej miejscówki, ale chętnie dowiem się więcej jeśli coś byś jeszcze wiedział, bo często bywam na Starowej Górze... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Józefowie to pole to tak zwana "Bieszczadzka". Standardowe amatorskie lotnisko modelarskie (zrzuty na koszenie , wyrównywanie terenu i takie tam). Ogólnie wszystko w bardzo miłej atmosferze , ale w szczycie sezonu dość mocno obsadzone . W zasadzie latamy tu wszystkim co się wznosi w powietrze oczywiście z uwzględnieniem gabarytów pola :) . Polecam do obejrzenia :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Józefowie to pole to tak zwana "Bieszczadzka". Standardowe amatorskie lotnisko modelarskie (zrzuty na koszenie , wyrównywanie terenu i takie tam). Ogólnie wszystko w bardzo miłej atmosferze , ale w szczycie sezonu dość mocno obsadzone . W zasadzie latamy tu wszystkim co się wznosi w powietrze oczywiście z uwzględnieniem gabarytów pola :) . Polecam do obejrzenia : http-~~-//www.youtube.com/watch?v=M6fx0TzyGag

 

Tomi_72 - a jak tam u was z przyjmowaniem nowych członków ? Jakies wpisowe, do kogo trzeba uderzac ? Do tej pory jezdziłem na Brusa ale przyznam ze na Bieszczadzka mam z kurczaków rzut beretem.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie miały być już wstrzymane przyjęcia, ale jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby ktoś odszedł z kwitkiem. Wpisowego brak , robimy tylko zrzutę na koszenie trawy. Jeśli chodzi o osobę to najlepiej łapać "prezesa i skarbnika" w jednej osobie, Pana Ryśka. Wszyscy go tam znają i w pogodne weekendy jest zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaka k. górki śmieciowej przy ul. Konstantynowskiej - zapraszamy :))

umawimy się na fb - http://www.facebook....larzyswiatlodz/

lub na forum Łódzkiej Sjesty Modelarskiej - http://www.lsm.hekko...phpbb/index.php

 

To dobrze wiedziec o tej grupie :) Tez ostatnio przypadkiem przejezdzalem obok Brusa i widzialem grupke z modelami i dziwilem sie jak sie umawiacie skoro tutaj (w tym temacie) nic nie ma na ten temat wspolnego umawiania sie na dany termin jak to robilismy na poczatku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.