Skocz do zawartości

Łódzkie


Maciej Ritmann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wczoraj łądne latanie było, co prawda ja z synem tylko multiplexową rzutką kosiliśmy krzaki ale chłopaki latali łądnie :) co prawda akurat zajechaliśmy jak jeden z kolegów (uczeń heli chyba) przypierdzielił w kreta że mu łapy urwało ale ... ale...

Słuchajcie, kto tam kosi? wie ktoś? na jakich kołach latacie? bo moje w texanie za małe na te trawkię są chyba. możebyśmy jakieś zebranie zrobili i zrzutę na jakiś rękaw czy cuś co by wiater znać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i ja chętnie dołączę do grupy latającej za torami przy Maratońskiej wraz z zrzutka na koszenie ;) i wszystkimi pozostałymi obowiązkami. Do tej pory latałem sobie deltą od czasu do czasu przy ul. Konstantynowskiej. Tam jednak rzadko można trafić latające modele RC - zwykle natrafiam na ludzi trenujących psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądałem się z 2-3 miesiące temu w okolicach hetmańskiej. Jest tam w kierunku Rokicińskiej trochę terenu, ale i sporo drzew. Deltą nie zdecydowałem się tam polatać - za szybka, ale jakimś trenerkiem albo helikopterem można próbować...

 

pozdr

Mav77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat. W następnym tygodniu będę przebywał w Łodzi (Starowa Góra).

O ile czas pozwoli, chciałbym odpalić nowego elektryka, który właśnie jest w ostatnim etapie budowy (malowanie) oraz dobić umierającego od pewnego czasu kombata, który po ostatnim klejeniu przekroczył 500 gram ;)

 

Jeśli któryś z kolegów miałby ochotę na wspólne latanie, z przyjemnością spakuje samoloty do bagażnika. Z tego co zdążyłem się zorientować dużo dzieje się w Pabianicach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam latam na prywatnym polu z aeroklubu łódzkiego a w naszej modelarni doszły słuchy że ktoś lata w okolicach lotniska lublinek nie wiem czy o retkinie nie chodzi, podobno jakiś modelarz się zderzył się z eurokopterem (pogotowie) a inny z cessną i były zapowiedzi że służby lotniskowe będą jeździć i łapać ale nie są to potwierdzone fakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prywatne pole mogę powiedzieć że jest naprawdę dużo miejsca i jest w okolicach gospodarza (mapka jest na stronie aeroklubu łódzkiego) a co do opłat za modelarnie to jest 50 zł wpisowego

i 80zł miesięczne w tej opłacie są wszystkie materiały + korzystanie z maszyn i składka członkowska aeroklubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz maszynologi, składki i lotniska są jeszcze jakies bonusy? typu, legitymacja członkowska, żeby przedstawiać w innych aeroklubach (często jestem w Nowym Targu, a tam mają lotnisko modelarskie) bez której ciężko jest się dostać na jakieś modelarskie lotnisko aeroklubowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.