Skocz do zawartości

serwa do halówki


qbacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

A ja mogę powiedzieć, których serw NIE brać. Alturn AAS-303MG - kupiłem takie 2 serwa, bo chciałem kupić "porządniejsze".... no i jedno nie zdążyło nawet popracować w modelu, bo już w fazie testów się spaliło. Drugie polatało może z 30-40 minut i ta sama historia.

 

Być może jestem odosobnionym przypadkiem, ale na podstawie swoich doświadczeń odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bierz Hiteca. Na zawodach w Niemczech kilka osob latalo na nich. Sa bardzo precyzyjne i oceniane lepiej niz dymondy d47! Maja wiekszy zakres ruchu- do 60 stopni zamiast 45 stopni :D

Tych niebieskich bym nie bral- mialem ze 4 sztuki i pozbylem sie ich jak najszybciej. Jedno mi padlo, drugie przestalo sie centrowac, 3cie tez raz dzialalo, raz nie. Zapomnij o nich, chyba, ze jestes zdesperowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.