Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie w Hobby City


tadek041

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie. Czy któryś z kolegów nie będzie czasem zamawiał w Hobby City ? Potrzebuje zakupić aparaturę Turnigy 9X w Mode 1 a jest teraz dostępna jeszcze. Stać mnie na nią ale bez wysyłki. Może mogę się dorzucić ? Jakoś podzielić wysyłkę najlepiej jakby było więcej osób. Proszę o odpowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką aparaturę kolego to lepiej zamówić jako jedną paczkę.Dorzucasz cokolwiek i od razu masz doliczony większy karton i wagę a co za tym idzie ,koszty.I tak jak koledzy wspominali o Vat.Skóra nie warta wyprawki.Duże rzeczy lepiej zamawiać oddzielnie a drobnicę oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamowilem od nich 15 paczek w tym tą aparature z czyms jeszcze ( chyba pakietami) i teraz siglowca 500 , silniki do niego, pakiet 3000 6s , jakies pierdółki i wyposarzenie do katany Mini (TGY 3548-800 I TURNIGY PLUSH 80a ktory bedzie siedzial tez w smiglowcu nawiasem mowiac) i Odpukać jeszcze nie mailem cła ani vatu.. zobaczymy czy teraz przyjdzie ( paczka 3kg bez 2 g)

 

tak samo z ebaya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba czas zamknąć temat, nie róbmy 10 z kolei tematu o HC który wygląda w ten sposób. Napisano już chyba wszystko dlaczego nie warto robić takich zamówień i chyba starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.