Skocz do zawartości

Nowa pianka w hk


cyrax_ojz

Rekomendowane odpowiedzi

Też to widziałem, ale problem jest w tym, że ten PREORDER już chyba został wypuszczony, bo ma stan -4, zwykle jeśli jeszcze PREORDER nie jest wypuszczony, ma stan BK.

A przynajmniej taką teorię sobie wymyśliłem, bo jak to mówi moja przyszła żona, do wszystkiego sobie wymyślam teorię :lol:

 

Chociaż...

 

ETA podają na 10.09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm i nawet niedrogi... i ma miejsce na chowane podwozie :shock:

No i magiczne zdanie:

All hardware required is included

Warte zastanowienia... :wink: INTENSYWNEGO :twisted:

 

P.S - tylko czemu na zdjęciach jest napisane, że cały osprzęt nie jest dodawany ?? Jedna z drugim się kłóci - i teraz, której informacji wierzyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W FMT 2/2010 Jest dokładnie opisany test takiego/tego modelu. Czy model opisany i z oferty HK to modele od tego samego producenta - nie wiem. Znajdował się również w ofercie niemieckiego sklepu (reklama w tym samym numerze) www.der-schweighofer.com w cenie 120 euro :? . Zalecany silnik Roxxy 4250-07 , Lipo 4S 3200mAh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.